Remeš – Marseille 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (0:0)
Olympique Marseille
cz Piatok 14.03.2014, 20:30 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:21:25)

Pro míč si "došel" Mandanda a to bylo to poslední, co jsme v dnešním utkání viděli, ihned poté rozhodčí ukončil tento zápas. Domácí si za bojovný výkon zasloužili všechny body, ale hosté dokázali z ojedinělé akce v 80.minutě vyrovnat a nakonec si z Remeše odvézt poměrně cenný bod. Fotbalisté Remeše však příliš spokojeni nejsou, dnes měli tři body doslova na dosah!

90+3
    Hraje se již třetí minuta nastaveného času, ještě volný kop z půlky hřiště pro Remeš.

90+2
    Probíhají poslední vteřiny tohoto utkání, hraje se na polovině Remeše.

90+2
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Benoît Cheyrou, přichází Mario Lemina.

90+2
    Lavička Marseille ještě bude střídat.

90+1
    Žlutou kartu dostává Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims), který musel faulem zastavit ve středu hřiště se rodící rychlý kontr soupeře..

90+1
    Ještě dvě minuty nastavil sudí nad rámec základní hrací doby.

89
    Courtet se natlačil před Mendese a dostal se k hlavičce v pokutovém území, ale kromě toho, že skvěle zasáhl Mandanda, odpískal ještě sudí ofsajd.

88
    Fortes s míčem na pravém křídle, přenechává Albaekovi, který ho však ztrácí a hosté razantně odkopávají.

87
    Po nákopu z pravé strany se ve vápně snaží zakončit Devaux, ale Mandanda je dříve u míče.

87
    Domácí spěchají k pokutovému území soupeře.

85
    Utkání dostává v závěru očekávaný spád, oba týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu, na což mají ještě zhruba pět minut.

83
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Floyd Ayité, přichází Prince Oniangué.

80
    Marseille právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! ANDRÉ-PIERRE GIGNAC si počkal na zadní tyči, jak to dopadne s centrem z pravé strany a protože Agassa míč podskočil, dostal se právě na zadní tyč, kde Gignac pohodlně vyrovnává do odkryté branky.

79
    Ayité rozehrává z pravé strany, ale pouze na prvního bránícího hráče Marseille, který u bližší tyče odehrává do bezpečí.

78
    Albaek pálí z nějakých dvaadvaceti metrů, střela zablokována, rohový kop pro Remeš.