Washington – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – LA Kings 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:3 (kon.)
Vancouver – NY Islanders 4:7 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
Winnipeg Jets
cz Utorok 11.03.2014, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

47:59
    Dustin Byfuglien je vyloučen za podražení Johnsona.

45:06
    Do potyčky se dostal domácí Mitchell s hostujícím Kanem. Oba hráči vyloučeni a bude se tak hrát ve čtyřech na obou stranách.

41:28
    Trouba trefil loktem MacKinnona a posílá Jets do oslabení.

Po skončení druhé třetiny došlo k oboustrannému vyloučení. Na trestných lavicích sedí domácí Landeskog a hostující Setoguchi. Třetí třetina tak začne se čtyřmi hráči na každé straně.

35:25
    Domácí Cory Sarich vyloučen za držení a Jets si zahrají svou vůbec první přesilovku v dnešním zápase.

14:12
    Slater navíc po akci Varlamova fauloval a oslabuje Winnipeg.

10:27
    Varlamov nejprve vyrážel střelu Wheelera a poté byl faulován Bogosianem. Domácí si tak zahrají další přesilovku.

06:51
    Čtvrtá řada Avalanche si svou aktivitou vybojovala faul. Jokinen podrazil Barrieho a domácí si zahrají druhou přesilovku.

04:04
    Enström vyloučen za sekání.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 25. Mitchell (Barrie, Johnson), 40. Benoit (Mitchell), 63. Duchene (Holden, Barrie) – 36. Byfuglien (Little, Wheeler), 38. Byfuglien (Frolík, Little)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Guenin, Barrie, Sarich, Benoit – McGinn, MacKinnon, Landeskog – Parenteau, Duchene, O'Reilly – Mcleod, Mitchell, Talbot – Bordeleau, Cliche, Holden. Trenér: Patrick Roy
    Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Enström, Bogosian, Trouba, Stuart, Ellerby, Pardy – Frolík, Little, Ladd – Setoguchi, Jokinen, Kane – Wheeler, Slater, Byfuglien – Peluso, Albert, Tangradi. Trenér: Paul Maurice

Rozhodca: Hasenfratz, O'Rourke – Galloway, Pancich

Diváci: 15250