Washington – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – LA Kings 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:3 (kon.)
Vancouver – NY Islanders 4:7 (kon.)
Washington Capitals
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Pittsburgh Penguins
cz Utorok 11.03.2014, 00:10 • Verizon Center, Washington • NHL

57:43
    Tak to je pro Pittsburgh nemilé. Hosté hráli v šesti a budou hrát oslabení. Washington má velkou šanci na vyrovnání.

47:00
    Pittsburgh bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Chimera.

28:34
    Další přesilová hra pro Washington. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Vitale.

24:31
    Washington bude hrát přesilovou hru. Za držení je vyloučen na 2 minuty Crosby. Podaří se domácím vyrovnat?

16:32
    Nepříjemnost pro Washington. Na trestnou lavici míří na 2 minuty Ovečkin, který se provinil hrubostí proti Crosbymu.

11:21
    Washington má šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici usedá za sekání na 2 minuty Orpik a to je velká šance pro domácí, jelikož těm se v přesilových hrách v letošní sezóně velmi daří.

3:41
    Pittsburgh bude hrát přesilovou hru. Za sekání je vyloučen na 2 minuty Bäckström.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 4. Fehr (Chimera, Ward), 29. Laich (Bäckström, Carlson) – 1. Kunitz (Crosby, Stempniak), 4. Crosby (Malkin, Maatta), 33. Kunitz (Stempniak, Crosby)

Washington Capitals: Halák (Holtby) – Carlson, Alzner, Green, Orlov, Carrick, Hillen – Ovečkin, Bäckström, Laich – Brouwer, Johansson, Penner – Ward, Fehr, Chimera – Wilson, Beagle, Kuzněcov
    Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Fleury) – Orpik, Maatta, Niskanen, Scuderi, Despres, Engelland – Stempniak, Crosby, Kunitz – Neal, Malkin, Jokinen – Vitale, Sutter, Pyatt – Adams, Goc, Glass

Rozhodca: McCauley, Sutherland – Cherrey, Devorski

Diváci: 18 506