NY Rangers – Toronto 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Washington 6:4 (kon.) | Calgary – Ottawa 4:1 (kon.)
Anaheim – Montreal 3:4 (2:3 po s.n.)
New York Rangers
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
cz Štvrtok 06.03.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

59:03
    Vylučuje se na obou stranách. Na trestné lavici si posedí Kuljemin a Brassard. Oba pykají za sekání.

52:47
    Tak pozor, to může být rozhodující moment utkání. Přesilovka Toronta, dvě minuty pro Kreidera, který hákoval Kuljemina.

45:18
    Hosté teď navíc budou hrát přesilovku. Richards dostává dvě minuty za podražení

19:21
    A protiútok hostů končí vyloučením Jamese Van Riemsdyka, který to přehnal na brankovišti s atakováním Lundqvista. První přesilovka zápasu tak připadne Rangers. Dvě minuty za nedovolené bránění.

Robin Mana

Góly a asistencie: 46. McDonagh (D. Moore, Boyle), 47. D. Moore (Stepan) – 22. Bozak, 42. Kadri (Kuljemin), 62. Bozak (Kessel, Ranger)

New York Rangers: Lundqvist – McDonagh, Girardi, M. Staal, Klein, J. Moore, Stralman – Kreider, Stepan, Nash – Hagelin, Richards, St. Louis – Pouliot, Brassard, Dorsett – Boyle, D. Moore, Carcillo
    Toronto Maple Leafs: Bernier – Gunnarsson, Phaneuf, Gardiner, Franson, Gleason, Rielly, Ranger – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Clarkson – Raymond, Kuljemin, Bodie – Holland, McClement, Ashton

Rozhodca: Leggo, Morton – Devorski, Miller

Diváci: 18 006