HC Sparta Praha
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
cz Štvrtok 06.03.2014, 18:30 • Tipsport Arena • Tipsport extraliga (ČR)

Užijte si zbytek večera a my se těšíme 18. března, kdy startuje čtvrtfinále play off. (20:53:36)

Spartě se dnešní zápas nepovedl. Poměr střel byl 55:19 pro Spartu, i přesto je skóre 3:0 pro Pardubice. Sparťanům se dnes nedařilo nic. Július Hudáček je po právu vyhlášený nejlepším hráčem Pardubic. Za Spartu je to Adam Polášek.

60:00

59:47
    Puk na hokejkách Pardubic, které si přihrávají za vlastní brankou.

58:32
    A Sparta dokončí základní část ve čtyřech hráčích. Na trestné lavici je Tomáš Rachůnek (SPA), kde si odpykává trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:03
    Sparťané už tuší, že dneska nezískají žádný bod a že extraigový rekord nepřekonají. Utkání už se spíše dohrává.

56:53
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pravděpodobně je hotovo. Únik dva na jednoho, obránce Sparty se zapomněl u střídačky a RADOSLAV TYBOR po přihrávce Radila zavěšuje do odkryté branky. Asistence: Lukáš Radil, Jiří Vašíček.

56:30
    Tři a půl minuty před koncem zastavuje snahu Sparty probít se do útočného pásma zakázané uvolnění.

55:40
    Jan Kolář se snažil stíhat puk a pokusit se o únik, už mu na něj ale nezbývaly síly.

54:49
    Nejdříve pokus Kumstáta a po něm Pech, který tvrdě pálil z kruhu. Hudáček má dneska ale skvělý den. Doposud čelil více než padesáti střelám, nepustil jedinou.

53:57
    Hlinka se pokoušel propasírovat puk podél tyčky, nějakou skulinkou mezi betonem a brankovou konstrukcí. Gólman Pardubic tam žádnou ale nenechal.

52:40
    Tomáš Pöpperle se teď musel vytáhnout proti pokusu Petra Sýkory. A to doslova. Proti pokusu pardubického hráče se na zádech roztáhl v brankovišti.

52:04
    Sparta má už jen necelých osm minut na to, aby minimálně srovnala a poslala zápas do prodloužení. Jen tak totiž ještě může myslet na překonání bodového rekordu Pardubic.

51:02
    Tak Pardubice nakonec svou v úvodu nepříliš povedenou přesilovku využily v poslední vteřině. Václav Kočí tvrdě pálil od modré a střela se od zadního mantinelu odrazila na hokejku LUKÁŠE RADILA, který ji zametl do branky. Asistence: Václav Kočí, Radoslav Tybor.

50:26
    Sparťané si vysloužili potlesk diváků, když znovu vyhazují a drží Pardubice daleko od své branky.

49:46
    A opakuje se podobný scenář jako u předchozí přesilovky Pardubic, puk je opět mimo pásmo Sparty a Pardubice musí útok zakládat od nuly.

49:25
    Sparta se zatím bez problémů brání a vyhazuje puk mimo své pásmo.

49:03
    Petr Sýkora si svým únikem došel pro faul. Kubát (SPA) dostává dvě minuty za držení a další přesilovku si zahrají Pardubice.

47:57
    Pardubice jsou kompletní. Sparta vystřelila na Hudáčka snad jednou, jinak se jí tato přesilovka nevydařila.

47:37
    Do třetice. A z tribun se ozývá i pískot.

Lucie Štěrbová

Góly a asistencie: 22. Mozer (Kolář), 52. Radil (Kočí V., Tybor), 57. Tybor (Radil, Vašíček)

HC Sparta Praha: Pöpperle – Piskáče, Pilař, Polášek, Sičák, Kubát, Hrbas, D. Kočí – Buchtele, Hlinka, Ton – Rachůnek T., Pech, Kumstát – Rachůnek I., Divíšek, Klimek – Forman, Přibyl, Simon.
    HC Dynamo Pardubice: Hudáček – Ďaloga, Benák, Vašíček, Gregorc, Korím, V. Kočí, Zdráhal – Endál, Zohorna, P. Sýkora – Tybor, Nosek, Radil – Semorád, Mozer, J. Kolář – Číp, Moučka.

Rozhodca: Lacina, Polák – Jelínek, Pešek