HC Slovan – Lipt. Mikuláš 7:2 (kon.) | B. Bystrica – Topoľčany 4:0 (kon.) | Košice – Žilina 8:1 (kon.)
Trenčín – Skalica 5:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
7:2 (0:1, 3:0, 4:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 02.03.2014, 10:30 • Aréna Ondreja Nepelu Bratislava • Hokejová extraliga juniorov play-off

55:52
    Tak napokon na trestnú odkorčuľovali aj Moravčík, ktorý dostal trest za hrubosť a Novák v tíme domácich dostal rovnako trest dve minúty za hrubosť. Hráme piati proti štyrom.

55:52
    Trenčan dostal za hrubosť trest päť minút plus do konca zápasu, už odkorčuľoval do šatne, trest za neho odsedí Novák. Nuž, už aby sme mali tieto nechutnosti za sebou.....

49:02
    Za hrubosť vylúčený na dve minúty Brodek a keďže sa nie a nie unúvať na trestnú lavicu a vyzýval na bitku Moravčíka, ktorý ho trikrát narazil na mantinel, dostáva aj osobný trest v trvaní desatich minút!

47:22
    Kabáč a Mikšík sa pustili do seba, hráme štyria proti štyrom, pretože sú obaja na trestnej lavici za hrubosť.

44:21
    Môcik dostal dve minúty za hákovanie, presilová hra pre hostí.

36:28
    Laco dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, ďalšia presilová hra pre domáci tím.

31:30
    Moravčík dostal dve minúty za podrazenie. Slovan bude hrať presilovú hru.

27:50
    Bednarič za škaredý faul, vrazenie na mantinel, dostal trest v podobe dvoch trestných minút. Presilová hra hostí v trvaní 46 sekúnd piatich proti trom.

26:37
    Trest pre hráčsku lavičku domácich, Danišovský si odsedí trest za klub.

20:34
    Kabáč dostal dve mnúty za hákovanie, Slovan si zahrá ďalšiu presilovú hru.

14:35
    Je po presilovke domácich, Danišovský dostal dve minúty za nedovolené bránenie.

14:19
    Kabáč dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Podarí sa domácim vyrovnať?

09:23
    Pida dostal dve minúty za faul lakťom, presilová hra pre domáci tím.

07:39
    Petráš dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovku si zahrajú hostia.

01:39
    Kabáč dostal dve minúty za krosček na Nováka.

Vladimír Korduliak

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 25. Šálka (Bednarič, Mlynčár), 32. Šálka (Bednarič, Mlynčár), 36. Tibenský (Šálka, Halama), 44. Lukáčik (Černák, Tibenský), 44. Bednarič (Šálka), 46. Brodek, 55. Maier (Lukáčik, Bednarič) – 9. Kabáč (Kučera, Marcinko), 45. F. Danko (Janček)

HC Slovan Bratislava: Baroš (Godla) – Gula, Valjent, Maier, Lukáčik (A), Bačík, Bílik, Černák, Vadovič – Šálka, Mlynčár, Bednarič – Trenčan, Mikšík (A), Môcik – Petráš, Novák (C), Danišovský – Brodek, Halama, Tibenský
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec (Kelčík) – Bača, F. Danko, Mezovský, Moravčík, Kučera (A), Pida – J. Sukeľ, Janček (C) – Potocký, Brezniak (A), Furdek – Marcinko, Kabáč, Laco

Rozhodca: Fridrich – Uličný, Návratek