Everton – West Ham 1:0 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:3 (kon.) | Hull City – Newcastle 1:4 (kon.)
Stoke City – Arsenal 1:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:3 (kon.)
Everton FC
1:0 (0:0)
West Ham United
Sobota 01.03.2014, 16:00 • Goodison Park • Anglická Premier League

90+1
    V prvej minúte nadstaveného času vidí za faul žltú kartu Baines a hostia tak budú mať k dispozícii šancu na vyrovnanie z priameho kopu.

85
    Možno im k tomu pomôže Barkley, ktorý je posledným striedajúcim hráčom v zápase. Na ihrisku vymení Naismitha.

81
    Everton FC dal gól! Ako blesk z čistého neba prichádza prvý gól zápasu! Zdalo sa,že sa dostávame do hluchej fázy zápasu, no Pienaar si potiahol loptu po ľavom krídle, ten prihral Bainesovi, ktorý šikovne našiel v pokutovom území nabiehajúceho si ROMELA LUKAKUA a ten otvára dnešné skóre!

80
    Ešte predtým prichádza posledné striedanie West Hamu, na posledných desať minút nastúpi Reid, ten zaujme pozíciu Demela.

73
    Nasleduje ďalšie striedanie na strane Evertonu, z ihriska sa ponáhľa Gerard Deulofeu, opačným smerom putuje McGeady.

66
    A práve Jarvis je ďalším striedajúcim hráčom, jeho miesto zaujme Diamé.

60
    Predtým však ešte príde prvé striedanie na strane Evertonu, na ihrisko sa chystá Lukaku, ten na ihrisku vymení Osmana.

56
    Následne však obrana úplne zabudla na Nolana, ktorý z rohu šestnástky technicky vypálil a nebyť teču domáceho obrancu, lopta by zrejme skončila za chrbátom Howarda. Takto len tesne minula ľavú tyč.

55
    Na opačnej strane sa veľmi pekným pokusom z viac ako dvadsiatich metrov prezentoval Carroll, Howard však stál na svojom mieste a strelu vyrazil na roh.

47
    V obrovskej príležitosti na strelenie úvodného gólu sa ocitol Pienaar! Po individuálnom prechode do pokutového územia, nebezpečne vypálil, no jeho strela iba opečiatkovala ľavú tyč brány! Následne sa k dorážke ešte dostal Naismith, no jeho nedôrazný pokus skončil v náručí Adriána.

39
    Gerard Deulofeu do tretice! Tentoraz však mal ku gólu jednoznačne najbližšie. Po peknom individuálnom prechode kde sa zbavil až trojice brániacich hráčov nebezpečne vypálil a len o centimetre minul bránu.

31
    Nasleduje prvá žltá karta v zápase, za zákrok sklzom zozadu ju uvidí hráč hostí Tomkins a to aj napriek protestom takmer polovice tímu hostí.

29
    Zvláštne prvé striedanie v zápase prichádza už v 29. minúte. Z ihriska odchádza Cole, na ňom však niesu patrné žiadne známky zranenia. Jeho miesto zaujme Carroll.

22
    Následne však prišla prvá väčšie príležitosť v zápase! V nej sa ocitol Naismith, z uhla však napálil len do Adriána. Nasledovať bude rohový kop pre Everton.