Praia – Olhanense 4:0 (kon.) | Lisabon – Braga 2:1 (kon.)
4:0 (2:0)
SC Olhanense
cz Sobota 01.03.2014, 19:00 • Estádio António Coimbra da Mot • Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Vítejte u 21. kola portugalské Primeira ligy, ve kterém své síly změří domácí GD Estoril Praia a hostující SC Olhanense.

Za favorita dnešního střetnutí můžeme považovat domácí celek, který se v tabulce drží na čtvrté pozici, zatímco hosté z Olhanense jsou předposlední, tudíž patnáctí.

Pelé – 5Ž, 1ŽČ

GD Estoril Praia: Vagner (C) – Mano, Yohan, Bruno, Tiago – Diogo, Babanco – Joao, Evandro, Balboa – Bruno

SC Olhanense: Belec – Luís, Kroldrup, Mladen, Jander (C) – Lucas,Celestino – Femi, Pelé, Paulo – Dionisi

Rozhodčí: Cosme Machado.

Nejdříve se bude držet minuta ticha na památku Mário Coluni.

1

3
    Skvělá příležitost pro Olhanense. Vynikající nabídku vyslal Dionisi,následně letěla střela z ostrého úhlu.

10
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Po vlastním gólu Mladena jde Estoril do vedení.

9
    Evandro se objevil v nebezpečné pozici, zastavil ho až Koldrup ve velkém vápně.

15
    Dobrý běh Luíse Filipeho, jeho následný pokus brankář zlikvidoval.

19
    Dobrý průnik Balboa na levé straně, ale João Pedro Galvao od něj nedostal přesnou přihrávku, aby mohl zakončit.

23
    Ztráta míče ve středu hřiště Olhanense a míče se zmocnil Babanco. Jeho pokus byla pro Belece snadná kořist.

26
    Pelé se snaží dát Dionisovi dobrou přihrávku, ale Vagner chytá dobře, dokázal zabránit dalšímu nebezpečí.

30
    Dobrá nabídka pro João Pedro Galvao na pravou stranu, je z toho přechod na polovinu soupře. Jenže Balboa nestačil včas vystřelit.

33
    Paulo Sergio se objevil v dobré pozici na levé straně, poradil si s obranou Estorilu, ale po jeho střele míč minul branku.

36
    Útok Estorilu po levé straně založil João Pedro Galvao, jeho následná přihrávka ale nenašla žádného z jeho spoluhráčů.

44
    Minutu před koncem první půle poslal Estoril do dvougólového vedení JOÃO PEDRO GALVÃO.

45+1
    Rozhodčí odpískal konec prvního poločasu.

Estoril je spravedlivě blíže k vítězství. Nejprve si dal Mladen vlastní gól a v poslední minutě prvního poločasu se prosadil João Pedro Galvao.

46

46
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Femi, přichází Vojtuš.

50
    Se střelou João Pedra Galvaa si snadno poradil Belec.

54
    Babancova střela nebyla příliš prudká, sice prolétla přes obranu, ale Belec s tímto pokusem neměl větší problém.

60
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Pelé, přichází Mehmeti.

61
    Rohový kop našel na levé straně stojícího JOÃO PEDRA GALVÃA, ten poté vystřelil na brankáře Belece a nedal mu šanci tuto střelu chytit.

64
    Míč neuvěřitelně ztratil Dionisi. Jakmile se uvnitř malého prostoru na levé straně objevil útočník domácích, byla z toho slibná šance.

65
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Evandro, přichází Gerso.

65
    Uvnitř pokutového území domácích se nemohl pořádně prosadit útočník Olhanese a byl připraven o míč Tiagem Gomesem.

66
    Pokus Tiaga Gomese se otřel o boční síť branky.

71
    João Pedro Galvão kopal přímý volný kop z levé strany hřiště, ale míč byl moc dlouhý a skončil v zámezí.

76
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Jander, přichází Sampirisi.

77
    Žlutou kartu dostává Dionisi (SC Olhanense).

78
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Babaco, přichází Anderson Luiz.

78
    Diogo Amado se pokusil překvapit Belece a málem z toho byl čtvrtý gól.

80
    Další šance Estorilu. Bruno Lopes střílel z hranice velkého vápna , Belec si s touto nepříjemnou střelou ale poradil.

82
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Javier Balboa, přichází Ricardo Vaz.

84
    Rychlý přechod Sampirisiho k brance domácích,obehrál si tři hráče, ale žádný ze spoluhráčů se mu nenabízel na přihrávku. Galderisi je na lavičce podrážděný.

87
    Ricardo Vaz mířil mimo branku.

88
    Červenou kartu dostává Sampirisi (SC Olhanense).

89
    RICARDO VAZ s přehledem proměnil nařízenou penaltu, tento devatenáctiletý mladík se ukázal v dobrém světle.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90+2
    V posledních minutách už se o výhře rozhodovat nebude.

90+3

Tento zápas už je minulostí. Estoril hostil na domácí půdě Olhanense, jasně vyhrál 4:0 a připisuje si tak tři body do tabulky ligy. To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera. (21:01:13)