Spišská N. Ves – Bardejov 6:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 3:2 (kon.) | Prešov – Trnava 2:1 (kon.)
Michalovce – Detva 2:1 (po pr.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
HC Dukla Senica
Utorok 18.02.2014, 16:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

58:50
    Drevenák z boku nebezpečne ohrozil Hollého.

57:03
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci využívajú dvojnásobnú presilovku. Po peknej akcii puk do siete dorazil RENÉ ŠKOLIAK.

55:41
    Ďalšie vylúčenie na strane Senice, Mikulášania majú veľkú šancu na gól. Jarolín dostal dve minúty za zovretie puku. Domáci hrajú 1:35 piati proti trom!

55:16
    Hostia idú pykať za priveľa hráčov na ľadovej ploche. Mikulášania majú šancu opäť dostať sa do vedenia. Využijú ju?

55:00
    Hollý vyráža strelu Ivičiča.

54:01
    Čo teraz chýbalo Kubovčíkovi? Z blízka mieri vedľa senickej bránky.

50:42
    Senica dala gól!
    ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ počas presilovky výborne napriahol a domáci gólman bol absolútne bez šance. Výborne mu nabil Martin Ivičič.
    Senica využíva početnú výhodu a vyrovnáva na 2:2.

50:11
    Po závere pred domácou bránkou prichádza vylúčenie. Nitriansky inkasuje menší trest za napadnutie.

44:13
    Vylúčenie aj na domácej strane. Bartík odchádza na trestnú lavicu za seknutie.

43:48
    Presilovka na strane Liptovského Mikuláša. Dve minúty inkasuje Šedivý za držanie.

42:18
    Drevenák z prvej výborne vypálil, Hollý ale potvrdil svoje kvality.

41:25
    IVAN ROHÁČ sa z trestného strieľania nemýli a posiela svoje farby do vedenia.

41:25
    Výborná šanca Roháča, bol faulovaný, nasleduje samostatný nájazd!

39:43
    Vylúčenie na domácej strane. René Školiak inkasuje dve minúty za podrazenie.

36:05
    Špilova strela a zo závaru pred senickou bránka odchádza víťazne brankár hostí Rybár.

35:25
    Macíkova strela nenašla toho, kto by ju doklepol do siete...

34:24
    Hráč Senice Salajka inkasuje trest za bránenie.

34:24
    Poliačkov bekhend mieri privysoko a míňa senickú bránku.

32:09
    Tak toto bol poriadne nešetrný zákrok! Na ľade leží jeden z domácich hráčov, konkrétne Kubovčík, nevyzerá to s ním veru ružovo...

30:25
    René Školiak výborne naservíroval Poliačkovi, ten neuspel ani na dvakrát.

27:57
    Vylučuje sa aj na domácej strane. Kubovčík si posedí za hákovanie.

27:34
    Domáci môžu hrať minútu a desať sekúnd piati na troch! Za vyhodenie puku išiel na trestnú hráč Senice Drevenák.

26:45
    Presilovka na strane Liptovského Mikuláša. Dvojminútový trest inkasuje Gula, pykať bude za podrazenie.

25:50
    Po Školiakovej strele to Poliaček skúšal spoza bránky, domáci top kanonier sa sám seba pýta: prečo nie?

21:12
    Vylúčenie na strane Senice. Dve minúty za podrazenie inkasuje strelec úvodného gólu hostí Sajdl.

20:23
    Macík z ľavej strany pekne vystrelil, ale minul priestory bránky.

16:30
    Kraus inkasuje dve minúty za zdržiavanie.

15:25
    Veľká šanca Senice. Penák v samostatnom nájazde neuspel proti Hollému, zdalo sa, ako by mu puk v rozhodujúcej chvíli skĺzol.

12:36
    Za podrazenie inkasoval dve minúty Broska v drese MHK 32.

12:25
    Drevenák to skúsil z boku, vyrážačka domáceho gólmana sa predviedla naplno.

11:08
    Hostia vyrovnávajú. Po skrumáži bol Hollý na zemi, puk sa motal pred bránkou, dostal sa k Sajdlovi, ktorý ho umiestnil do siete.
    Autor gólu: JAKUB SAJDL

05:29
    Domáci využívajú početnú výhodu. Po spolupráci bratov Školiakovcov sa puk dostal pred bránku k Nitrianskemu, ktorý prekabátil brankára Senice.
    Autor gólu: ERIK NITRIANSKY

04:37
    Roháč na Matejku, ktorý pred bránkou nemieril presne.

03:52
    Prvé vylúčenie v dnešnom zápase je na strane hostí. Jarolín inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie.

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Nitriansky (Školiak, Školiak), 42. Roháč (t.s.), 58. Školiak (Vartovník, Školiak) – 12. Sajdl (Šúrek, Janík), 51. Vaškovič (Ivičič)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Bakoš, Holiga, Špila, Nitriansky, M. Školiak, Bača, Janči – Macík, Kuric, Bartík, Vartovník, Matejka, Roháč, Kubovčík, R. Školiak, Poliaček, Števuliak, Broska, Janček.
    HC Dukla Senica: Rybár – Ivičič, Gula, Salajka, Šedivý, Reissmuller, Janík, Niník, Komárek – Vaškovič, Jarolín, Ivan, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Varga, Kraus, Drevenák, Lantoš, Surovka, Penák.

Rozhodca: Orolin – Holienka, Hronský.

Diváci: 1200.