Spišská N. Ves – Bardejov 6:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 3:2 (kon.) | Prešov – Trnava 2:1 (kon.)
Michalovce – Detva 2:1 (po pr.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
HC Dukla Senica
Utorok 18.02.2014, 16:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

55:41
    Ďalšie vylúčenie na strane Senice, Mikulášania majú veľkú šancu na gól. Jarolín dostal dve minúty za zovretie puku. Domáci hrajú 1:35 piati proti trom!

55:16
    Hostia idú pykať za priveľa hráčov na ľadovej ploche. Mikulášania majú šancu opäť dostať sa do vedenia. Využijú ju?

50:11
    Po závere pred domácou bránkou prichádza vylúčenie. Nitriansky inkasuje menší trest za napadnutie.

44:13
    Vylúčenie aj na domácej strane. Bartík odchádza na trestnú lavicu za seknutie.

43:48
    Presilovka na strane Liptovského Mikuláša. Dve minúty inkasuje Šedivý za držanie.

42:18
    Drevenák z prvej výborne vypálil, Hollý ale potvrdil svoje kvality.

39:43
    Vylúčenie na domácej strane. René Školiak inkasuje dve minúty za podrazenie.

34:24
    Hráč Senice Salajka inkasuje trest za bránenie.

27:57
    Vylučuje sa aj na domácej strane. Kubovčík si posedí za hákovanie.

27:34
    Domáci môžu hrať minútu a desať sekúnd piati na troch! Za vyhodenie puku išiel na trestnú hráč Senice Drevenák.

26:45
    Presilovka na strane Liptovského Mikuláša. Dvojminútový trest inkasuje Gula, pykať bude za podrazenie.

21:12
    Vylúčenie na strane Senice. Dve minúty za podrazenie inkasuje strelec úvodného gólu hostí Sajdl.

16:30
    Kraus inkasuje dve minúty za zdržiavanie.

12:36
    Za podrazenie inkasoval dve minúty Broska v drese MHK 32.

03:52
    Prvé vylúčenie v dnešnom zápase je na strane hostí. Jarolín inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie.

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Nitriansky (Školiak, Školiak), 42. Roháč (t.s.), 58. Školiak (Vartovník, Školiak) – 12. Sajdl (Šúrek, Janík), 51. Vaškovič (Ivičič)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Bakoš, Holiga, Špila, Nitriansky, M. Školiak, Bača, Janči – Macík, Kuric, Bartík, Vartovník, Matejka, Roháč, Kubovčík, R. Školiak, Poliaček, Števuliak, Broska, Janček.
    HC Dukla Senica: Rybár – Ivičič, Gula, Salajka, Šedivý, Reissmuller, Janík, Niník, Komárek – Vaškovič, Jarolín, Ivan, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Varga, Kraus, Drevenák, Lantoš, Surovka, Penák.

Rozhodca: Orolin – Holienka, Hronský.

Diváci: 1200.