Pittsburgh – NY Rangers 3:4 (1:2 po s.n.) | Carolina – Florida 5:1 (kon.) | NJ Devils – Edmonton 2:1 (po pr.)
Arizona – Chicago 2:0 (kon.) | San Jose – Columbus 3:2 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:1 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.) | Boston – Ottawa 7:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Florida Panthers
cz Sobota 08.02.2014, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

53:36
    Tentokrát se vylučuje na straně Caroliny. Jordan Staal dostává 2 minuty za podražení.

52:48
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku! Po vhazování se puk dostal na modrou, kde si jej připravil ANDREJ SEKERA a nahozením jej poslal na teč. Puk skončil až v síti. Asistence: Jeff Skinner, Jordan Staal.

52:42
    Brad Boyes (FLA) – 2 minuty hákování.

43:08
    Bergenheim se ocitl tváří v tvář Chudobinovi, jeho zápěstí překonalo Chudobina, ale puk zastavila pouze tyč domácí branky, nikoliv její síť.

41:24
    Bjugstad v dobré pozici selhal, jeho pokus vytáhl nádherným zákrokem Chudobin.

35:18
    Goc se ocitl na ledě po zákroku Mannyho Malhotry, který usedá na trestnou lavici. Jeho trest je 2 minuty za držení.

34:31
    Oba kohouti dostávají za potyčku 5 minut – tedy Erik Gudbranson (FLA) a Brett Bellemore (CAR) – 5 minut potyčka.

32:20
    Tuomo Ruutu (CAR) – 2 minuty nedovolené bránění brankáři.

29:49
    Dvě vteřiny budou domácí hrát 5 na 3, když byl vyloučen Alexandr Barkov za nedovolené bránění při najetí do Chudobina.

27:50
    Tom Gilbert (FLA) – 2 minuty nedovolené bránění.

27:39
    Andrej Sekera (CAR) – 2 minuty zdržování hry.

24:36
    Střídání v brance Floridy, kterou opouští Tim Thomas a nastupuje Scott Clemmensen. Thomas odjel přímo do šatny.

24:36
    Eric Staal zachytil rozehrávku Floridy na modré čáře, vystřelil, Thomas odrazil puk k volnému JIŘÍMU TLUSTÉMU, který pohodlně zasunul za Thomasova záda. Asistence: Eric Staal.

18:21
    A Carolina znovu odskakuje na dvoubrankový rozdíl. Po nepřehledné situaci se puk dostal k BRETTU BELLEMOREMU, který prostřelil Thomase mezi betony. Pro domácího obránce je to druhý gól v sezóně. Asistence: Elias Lindholm, Jeff Skinner.

15:32
    Florida právě vstřelila branku!
    A Floridy snižuje! Olsen vystřelil, puk se odrazil od Chudobina k NICKU BJUGSTADOVI, který se štěstím vrátil puk do sítě, kotouč se pravděpodobně ještě otřel o dvojici hráčů před domácí brankou. Asistence: Dylan Olsen, Scottie Upshall.

13:55
    Tak teď měl Chudobin obrovské štěstí, Fleischmann našel před brankovištěm volného Gomeze, který nedokázal trefit odkrytou část branky. Ani následná dorážka stejného hráče neměla šanci na úspěch. Chudobin ji pokryl.

10:44
    Po vhazování přihrál Faulk na Sekeru, jeho střela nepřekvapila Thomase, puk se odrazil k Malhotrovi, který předal na ALEXANDRA SJOMINA, jehož nepříjemná střela skončila až za Thomasovými zády. Bez asistence.

09:17
    Špatné vyhození Floridy zachytil Tuomo Ruutu, který našel na pravém kruhu RILEYE NASHE, který prostřelil Tima Thomase nad vyrážečku. Asistence Tuomo Ruutu.

David Sochor

Góly a asistencie: 10. Nash (Ruutu), 11. Sjomin, 19. Bellemore (Lindholm, Skinner), 25. Tlustý (E. Staal), 53. Sekera (Skinner, J. Staal) – 16. Bjugstad (Olsen, Upshall)

Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Sekera, Faulk, Hainsey, Liles, Harrison, Bellemore – Sjomin, E. Staal, Tlustý – Lindholm, J. Staal, Skinner – Dwyer, Malhotra, Gerbe – Ruutu, Nash, Bowman.
    Florida Panthers: Thomas (25. Clemmensen) – Gilbert, Campbell, Jovanovski, Gudbranson, Olsen, Kulikov – Boyes, Barkov, Bergenheim – Upshall, Bjugstad, Huberdeau – Kopecký, Goc, Fleischmann – Matthias, Gomez, Winchester.

Rozhodca: LaRue, Rehman – Gibbs, Henderson

Diváci: 16 132