Cagliari – Fiorentina 1:0 (kon.) | Bologna – Udinese 0:2 (kon.) | AC Miláno – Turín 1:1 (kon.)
AC Miláno
1:1 (0:1)
FC Turín
Sobota 01.02.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (Miláno) • Talianska Seria A

49
    AC Miláno dalo gól!
    Druhý polčas sa nám dlho nehral a už po štyroch minútach je vyrovnané. Honda ešte hosťujúci blok neprestrelil, ale lopta sa odrazila k Muntarimu, ktorý následne nabil ADILOVI RAMIMU. Ten svoj ofenzívny výlet zakončil poriadnou pumelicou z vyše dvadsiatich metroch, ktorú ešte tečoval Glik a gólman Padelli bol bez šance.

17
    FC Turín dal gól!
    Domáci napriek aktívnemu úvodu inkasujú ako prví. Masiello rozohrával na Cerciho, ktorý na polovici ihriska prepustil loptu na prenikajúceho CIRA IMMOBILEHO. Ten sa nachádzal na hranici ofsajdu, ktorý sa však nepískal a Immobile tak šiel jeden na jedného proti Bonerovi. S domácim zadákom sa pohral s veľkou gráciou a následne z vnútra šestnástky povedľa Abbiatiho otvára skóre. Nádherná práca útočníka hostí.