Amkar Perm
0:3 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
cz Pondelok 20.01.2014, 16:30 • Belek, Turecko • Prípravný zápas

Pro dnešek je to ode mě vše. Pokud jste vydrželi i přes technické nepříjemnosti z prvního poločasu, za které se Vám tímto omlouvám, až do konce, vřele Vám děkuji za pozornost. Na shledanou. (18:17:25)

Perm měl více šancí, jenže v závěru zápasu naprosto propadl a během závěrečných pěti minut inkasoval hned tři góly. Do sítě ruského celku se postupně trefili Lukáš Stratil, Tomáš Hořava a Tomáš Wágner. Konečný výsledek. Amkar Perm 0 Viktoria Plzeň 3.

90
    Nad rámec zápasu byla nastavena 1 minuta.

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ WÁGNER se prosazuje a Viktoria Plzeň přidává v rozmezí necelé minuty druhý gól, celkově třetí!!

89
    Plzeň se rychle po rozehrávce Permu dostala k míči a může podniknout další útok.

88
    TOMÁŠ HOŘAVA zvyšuje na 2:0!! Hořava se dostal v šestnáctce ke střele a zamířil přesně k tyči.

88
    Plzeň v držení míče.

87
    Pokud sledujete dnešní přenos, tak věřte, že tento gól už opravdu platí.

85
    LUKÁŠ STRATIL posílá Viktorku do vedení!! David Štípek našel přesným centrem Lukáše Stratila, který zamířil přesně do černého. Perm 0 Viktoria Plzeň 1.

85
    Kolomejcev podržel ve středu hřiště míč a přesně rozehrál.

85
    Pokud jeden z týmů dokáže vstřelit gól, bude to s největší pravděpodobností gól vítězný.

83
    Čerenčikov si připsal dobrý obranný zákrok a zastavil útok Viktorky.

81
    Perm hraje s Plzní stále nerozhodně 0:0, přestože měl tři, čtyři velmi slibné šance na to, aby se ujal vedení.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut.

77
    Hráči Permu výrazně zahrozili a Kozáčik musel vytáhnout skvělý zákrok!

77
    Georgievův dlouhý pas ale nenašel žádného z jeho spoluhráčů.

76
    Georgiev byl faulován ve středu hřiště a vzápětí standardní situaci sám rozehrál.

75
    Perm vypálil zpoza šestnáctky, Kozáčik ale předvedl jistý zákrok a se střelou jednoho z domácích hráčů si poradil!