Athletic Club Bilbao
4:2 (0:1)
Real Valladolid
Pondelok 20.01.2014, 22:00 • Estadio San Mamés • Španielska LaLiga

Máme tu koniec zápasu. V dohrávke 20. kola Primery Division víťazí Athletic Bilbao nad Realom Valladolid 4:2. Po prekvapujúcom prvom polčase sa domácemu tímu podarilo streliť v druhej časti hry až štyri góly a nakoniec si pripisuje do tabuľky tri body. Ďakujem za pozornosť. (23:50:59)

90+3
    Zápas sa už len dohráva. Pri lopte domáci.

90+1
    Real Valladolid dal gól! Valladolid znižuje na 4:2. RAMA VALDET prešiel domácou obranou až príliš jednoducho a strelou pod brvno nedal Iraizozovi žiadnu šancu.

89
    Herrera navyše videl žltú kartu za oslavu gólu.

88
    Ibai za potlesku domácich tribún opúšťa ihrisko. Nahradil ho Saborit.

86
    Bilbao dalo gól! De Marcos na dvakrát poslal center z pravej strany, na ktorý si hlavou naskočil ANDER HERRERA a zvyšuje na 4:1.

86
    Rukavinu napádal protihráč, tak radšej poslal loptu do autu.

85
    Center hostí z ľavej strany bol veľmi nepresný. Iraizoz bude vykopávať.

82
    V tom istom čase vidí Rubio žltú kartu za protesty.

82
    Bilbao dalo gól! Aduriz prebral loptu pred šestnástkou. Prihral ju na ľavú stranu na IBAIA, ktorý si ju hodil do šestnástky až pred brankára a umiestnenou strelou k ľavej tyčke zvyšuje na 3:1.

82
    Valladolidu ostáva necelých 10 minút, aby aspoň vyrovnal. Pri lopte sú však domáci futbalisti.

80
    Valladolid po priamom kope nijako neohrozil súperovu bránu.

79
    Moran po minúte strávenej na ihrisku vidí žltú kartu. Štandardka pre Valladolid.

77
    Striedanie na domácej strane. Susaeta odchádza z ihriska. Vystriedal ho Moran. V tom istom čase dvojité striedanie na strane hostí. Ihrisko opustili Ebert a Guerra, ktorých nahradili Manucho a Valdet.

77
    Domáci pri chuti. Zakladajú ďalšiu útočnú akciu.

Michal Kováčik

Góly: 65. Ibai, 75. de Marcos, 82. Ibai, 86. Herrera – 15. Gonzalez, 90+1. Valdet

Karty:   79. Moran (BIL), 89. Herrera (BIL) – 32. Valiente (RVA), 44. Perez (RVA), 82. Rubio (RVA)

Athletic Club Bilbao: Iraizoz – Balenziaga, Laporte, Gurpegi, Iraola – Etxebarria, Iturraspe – Ibai, Herrera, Susaeta – Aduriz
    Náhradníci: Herrerin, de Marcos, Ekiza, Etxeita, Moran, Saborit, Sola

Real Valladolid: Marino – Bergdich, Pena, Valiente, Rukavina – Rossi, Rubio, Perez – Gonzalez, Guerra, Ebert
    Náhradníci: Jimenez, Baraja, Manucho, Larsson, Valdet, Ramos, Rueda