Boston – Calgary 2:0 (kon.) | Buffalo – Winnipeg 4:2 (kon.) | Toronto – Florida 1:3 (kon.)
NY Islanders – Tampa Bay 2:3 (1:2 po s.n.) | Detroit – Anaheim 2:5 (kon.) | Montreal – Arizona 3:1 (kon.)
Philadelphia – Washington 5:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:4 (kon.) | Nashville – Chicago 1:3 (kon.)
Minnesota – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Colorado 3:2 (kon.) | LA Kings – Edmonton 3:0 (kon.)
St. Louis Blues
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
San Jose Sharks
cz Streda 18.12.2013, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

57:59
    Dobrá příležitost Blues na vstřelení branky. San Jose je totiž oslabeno za zdržování hry, když vyhodilo kotouč přes plexisklo. Trest odypká Logan Coture (SJS).

49:52
    San Jose nyní bude muset bránit oslabení, kdy bude mít o jednoho hráče v poli méně. Střelec předchozí branky a útočník Martin Havlát (SJS) se provinil hákováním.

39:28
    Bude se vylučovat. Tommy Wingels (SJS) dostává trest za sekání. Vyloučen je také hráč Blues Derek Roy (STL) za stejný prohřešek.

32:34
    Možnost využít početní výhodu pro San Jose. Dvě minuty za vysokou hůl totiž dostává domácí Barret Jackman (STL).

06:26
    Přesilovka Blues ale rychle končí, počet sil na ledě se totiž srovná. Dvě minuty za podražení od rozhodčího inkasuje Vladimír Tarasenko (STL).

05:27
    Možnost početní výhody dostává také domácí St. Louis. Dvě minuty za držení už si za katr míří odpykat Brad Stuart (SJS).

02:16
    Hosté z Kaliforne si zahrají dnešní první početní výhodu. Colaiacovo (STL) inkasuje dvě minuty za podražení.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 36. Shattenkirk (Cole), 40. Bouwmeester (Pietrangelo, Steen) – 10. Pavelski (Havlát), 13. Irwin (Braun, Marleau), 22. Burns (Thornton, Hertl), 49. Havlát (Braun, Marleau)

St. Louis Blues: Halák – Bouwmeester, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Colaiacovo, Polák – Oshie, Steen – Stewart, Roy, Morrow – Tarasenko, Berglund, Paajarvi – Cracknell, Lapierre, Porter
    San Jose Sharks: Niemi – Vlasic, Braun, Boyle, Stuart, Irwin, Demers – Burns, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Havlát, Pavelski, Sheppard – Brown, Desjardins, McCarthy

Rozhodca: Francois St. Laurent, Kelly Sutherland – Shane Heyer, Bryan Pancich

Diváci: 16323