Chabarovsk – S.Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doneck 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Dinamo Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhreb 0:2 (kon.) | A. Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Atlant Mytišči
2:0 (0:0,0:0, 2:0)
CSKA Moskva
Streda 04.12.2013, 16:30KHL

59:20
    Atlant Mytišči dál gól!
    Domáci vybojovali puk a do prázdnej bránky si poistili dnešné víťazstvo. Šťastným strelcom je KONSTANTIN KOLCOV.
    Asistencia : Gluchov.

58:35
    Hostia odvolávajú brankára !

58:30
    Oddychový čas hostí.

57:45
    A dočkali sme sa gólu ! Tesne pred koncom 3.tretiny ho dávajú po peknej akcii domáci. Ukážková kombinácia so strany domácich, brankár Proskurjakov bol na ľavej strane, na pravej stál úplne voľný IGOR RADULOV a mladší brat hviezdneho Alexandra nemal problém do odkrytej časti brány streliť gól – 0:1 !
    Asistencia : Artyukhin, Trubachyov.

56:45
    Brankár CSKA na poslednú chvíľu zaľahol puk na bránkovej čiare a zabránil tak gólu.

51:30
    Hostia si po krátkej dobe opäť zahrajú presilovku. Dyblenko fauloval lakťom a dostáva za to 2 minúty.

49:00
    Krátko na to si presilovku zahrajú aj hostia. Trubachyov sa previnil sekaním a dostáva 2 minúty.

47:00
    No a domáci nebolo ďaleko od gólu v presilovke ! Kablukov vyslal tvrdú strelu do odkrytej časti brány, lenže strela išla veľmi tesne vedľa. Proskurjakov sa za ňou len obzrel.

46:00
    Presilovka pre domácich. Nepryayev za krošček dostáva 2 minúty.

39:00
    V závere mohli ísť do vedenia hostia ! Filppula však netrafil poloprázdnu bránku. Galimov sa nestihol presunúť na druhú stranu a tak to bol priestor pre Filppulu. Ten však puk trafil zle.

33:00
    Teraz bolo veľmi dusno pred bránkou domácich ! Poskakujúci puk nedokázal lepšie trafiť Zharkov, puk síce došiel pred bránkovú čiaru, tam ho však zaľahol brankár Galimov.

29:25
    Moskovský Ljubimov dostáva 2 minúty za podrazenie. Presilovku si opäť zahrajú domáci.

24:10
    Opäť sa bude vylučovať. Presilovku si zahrajú domáci. Filppula si posedí 2 minúty na trestnej lavici za hákovanie.

21:20
    A presilovka domácich sa končí. Haataja sa previnil nedovoleným bránením a dostáva 2 minúty. Uvidíme teda hru 4 na 4.

20:15
    A hneď v úvode sa ide vylučovať. Presilovku si zahrajú domáci. Podrazením sa previnil Grigorenko.

18:30
    Tak toto bola obrovská, obrovská šanca domáceho tímu. Avšak gólom sa na počudovanie všetkých nekončí ! Začalo to u Haataja, ktorý vystrelili puk od modrej, ten sa odrazil ku Michnov, ktorý však netrafil úplne prázdnu bránku, ale len jej pravú tyč. Brankár Proskurjakov ležal na zemi a nestihol na strelu reagovať. Toto malo skončiť gólom !

15:45
    Tak toto bola veľká šanca na strelenie úvodného gólu ! Mali ju hráči CSKA. Denisov pokus od modrej bol presný a opečiatkoval hornú tyč bránky domácich. Puk sa odrazil ku Filppulovi, ale jeho dorážku chytá brankár Galimov.

11:26
    Presilovka domácich sa končí. Artyukhin neudržal nervy na uzde a za krošček je vylúčený na 2 minúty. Uvidíme teda hru 4 na 4.

10:48
    Presilovku si teraz zahrajú domáci. Fyodorov sa previnil hákovaním a ide si na trestnú lavicu odpykať svoj trest.

01:40
    Tlak domácich dostáva ďalší náboj. Zahrajú si presilovku. hriešnikom je domáci Trubachyov, ktorý sa previnil hrou vysokou hokejkou.