HC Slovan – Trenčín 3:1 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 0:0 (14:00) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 4:3 (2:1 po s.n.)
B. Bystrica – Košice 1:2 (kon.) | Skalica – Žilina 10:5 (kon.) | Poprad – Nitra 2:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HKM Zvolen
4:3 (1:2, 1:1, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Sobota 30.11.2013, 14:00 • Zimný štadión Zvolen • Extraliga juniorov

Skončilo sa nám stretnutie medzi Zvolenom a Liptovským Mikulášom. Hostia síce už viedli o dva góly, Zvolenčania sa však ešte v druhej tretine vrátili do zápasu a v tretej časti hry vyrovnali stav stretnutia a poslali ho do predĺženia a následných samostatných nájazdov, v ktorých rozhodol o víťazstve domácich Róbert Mendel. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu. (16:36:56)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKm Zvolen.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení gól nepadol, uvidíme nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončil sa nám riadny hrací čas dnešného vyrovnaného súboja. Domácim sa v tretej tretine podarilo vyrovnať a tak budeme svedkami predĺženia, či prípadných samostatných nájazdov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

54:01
    Zvolen dal gól!
    "Bryndziari" predsa len využívajú presilovú hru a vyrovnávajú stav stretnutia na 3:3! Gól strelil RÓBERT MENDEL, Asistencie: Ivan Jakubík, Tomáš Parobok.

53:10
    Andrej Laco dostáva dve minúty za držanie.

47:52
    Zápas sa nám vyostruje a k početným vylúčeniam sa nám pridávajú ďalšie dve. Vzájomné dvojminútové vylúčenie za údery, Michal Pospíšil a Michal Kabáč.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Jakub Bartko

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Parobok (Fekiač Frederik, Mendel), 34. Kucej (Koch), 55. Mendel (Jakubík, Parobok), rozh. náj. Mendel – 19. Janček (Števuliak, Bača), 20. Brezniak (Danko Samuel), 23. Furdek (Sukeľ)

HKM Zvolen: Petrík – Fekiač Frederik, Pohanka, Pospíšil, Koch, Suchomer, Matúška – Jakubík, Mendel, Parobok – Klonga, Balko, Kucej – Gábor, Horváth, Grelneth – Parničan, Chalupský, Majerík
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, Filip Danko, Mezovský, Samuel Danko, Kučera, Pida, Škandera – Janček, Lištiak, Števuliak – Sukeľ, Brezniak, Furdek – Laco, Kabáč, Potocký

Rozhodca: Vojtek – Hatala, Rojík