Zenit – Atlético Madrid 1:1 (kon.) | Amsterdam – Barcelona 2:1 (kon.) | Arsenal – Marseille 2:0 (kon.)
Bazilej – Chelsea 1:0 (kon.) | Celtic – AC Miláno 0:3 (kon.) | Dortmund – Neapol 3:1 (kon.)
Porto – Austria 1:1 (kon.) | FCSB – Schalke 0:0 (kon.)
FC Porto
1:1 (0:1)
FK Austria Viedeň
Utorok 26.11.2013, 20:45 • Estádio do Dragão • Liga majstrov

To je z dnešného prenosu všetko, ďakujem za pozornosť. (22:41:14)

Domáci tím bol v druhom polčase jasne lepším tímom. 3 body ich však stál slabý prvý polčas a najmä obrovská chyba Danila ktorú využil Kienast.
    Napriek tomu že hostia z rakúska boli ako podla predpokladov jasne slabší, podali však sympatický výkon a najmä vďaka svojmu brankárovi Lindnerovi obrali velkoklub z Porta o dva body.

Zákroky brankára Helton – 0

Zákroky brankára Lindnera – 8

Zápas sa skončil výsledkom ktorý nevyhovuje ani jednému tímu, no myslím že ďaleko spokojnejší budú so ziskom bodu hráči Austrie.

90+3
    A ďalšia žltá karta, ale toto bola tmavá žltá po faule Leovaca.

90+2
    Dobrá prihrávka na Martineza do šestnástky Austria, Lindner zachránil nádej na bod.

90+1
    Ďaleký center iba do rukavíc Lindnera.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty. Vydrži to Austria?

90
    Jasná žltá karta pre Rogulja po faule na Martineza.

90
    Royer mal vela miesta na polovici súpera, avšak hráčom Austrie už jednoducho chýba sila.