Zenit – Atlético Madrid 1:1 (kon.) | Amsterdam – Barcelona 2:1 (kon.) | Arsenal – Marseille 2:0 (kon.)
Bazilej – Chelsea 1:0 (kon.) | Celtic – AC Miláno 0:3 (kon.) | Dortmund – Neapol 3:1 (kon.)
Porto – Austria 1:1 (kon.) | FCSB – Schalke 0:0 (kon.)
Celtic Glasgow
0:3 (0:1)
AC Miláno
Utorok 26.11.2013, 20:45 • Celtic Park • Liga majstrov

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:42:42)

Je tu koniec zápasu, v ktorom hovorí výsledok jasnou rečou, no od začiatku to až tak tragicky s Celticom nevyzeralo, by v prvom polčase boli domáci aj lepším tímom. Zaskočil ich prvý gól, o ktorý sa postaral Kaká.

Druhý polčas však začali hostia v dobrom tempe a ich aktivita vygradovala 49. minúte, keď sa presadil Zapata. V 60. minúte zavŕšil z protiútoku na konečných 3:0 z pohľadu AC Mario Balotelli.

AC tak ostáva na druhej priečke skupiny H, no situáciu im skomplikoval Ajax, ktorý zdolal Barcelonu 2:1. Tieto dva kluby si tak zahrajú o postup proti sebe na San Sire, kde bude domácim na postup stačiť aj jeden bod za remízu.

90+2
    Celtic sa ešte snaží o skórovanie, no hostia dnes hrajú dobre na všetkých frontoch.

90
    Zápas v Celtic Parku sa predĺži ešte o tri minúty.

90
    Samaras sa teraz opäť ukázal v dobrom svetle, keď pred Abbiatim spravil nožničky, no lopta mierila mimo brány.

89
    Samaras sa teraz ocitol sám zoči-voči Abbiatimu, no ten predviedol skvelý zásah, ktorý však ani nemusel byť, pretože bol odpískaný ofsajd.

88
    Mulgrewovu strelu však Abbiati chytil.

88
    Faulom sa teraz previnil Emanuelson. Domáci budú zahrávať podobný priamy kop, aký mali k dispozícii pred pár minútami. Robinho sa medzitým za hlasitého bučania tribún vrátil do hry.

87
    Po kratšej pauze sa pokračuje v hre. Robinho musel byť ošetrený na ihrisku, no po chvíli hraciu plochu opustil a teraz je v opatere klubových lekárov za postrannou čiarou.

86
    Nemohúcnosť domácich v útoku sa teraz prejavila úplne, keď Mulgrewovi zobral de Jong loptu doslova z kopačky a založil akciu hostí, po ktorej ostal na zemi ležať Robinho.

85
    Do konca zápasu ostáva už len 5 minút.

85
    Po ňom sa však ku lopte dostal Emanuelson, ktorý ju poslal na Balotelliho, no ten videl, že by proti presile nepochodil a vrátil ju späť dozadu. Hostia už len naťahujú čas.

84
    Strela však bola zblokovaná, no domáci budú zahrávať ďalšiu štandardku, tentokrát rohový kop, ktorých mali v dnešnom zápase neúrekom.

83
    Po faule na Samarasa budú zahrávať nebezpečný priamy kop domáci, ktorí sa pokúšajú aspoň o čestný úspech.

81
    Robinho sa hneď uviedol gólovou šancou. Škoda, že ho zastavil ofsajdový verdikt postranného rozhodcu.

80
    Máme tu striedanie na oboch stranách. Hostia sa rozhodli, že do dnešného zápasu zasiahne ešte Robinho, ale naopak končí Kaká. Domáci sťahujú z hry dnes aktívneho Forresta, ktorého miesto zaujme Rogic.