Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
HC Dinamo Riga
4:3 (1:0, 1:2, 1:1- 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Nedeľa 17.11.2013, 16:00KHL

Máme za sebou stretnutie medzi Dinamom Rigou a Jugrou Chanty-Mansijsk. V ňom sme videli v základnej hracej dobe 6 gólov, po 3 na oboch stranách. V predĺžení všetko zobral na seba Indrasis a svojim druhým gólom v zápase rozhodol o víťazstve Dinama. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (18:29:41)

61:52
    Dinamo Riga dalo gól!
    O víťazovi je rozhodnuté! Pavlovs našiel na krídle úplne voľného MIKSA INDRASISA a ten korunuje svoj dnešný výborný výkon druhým gólom. Asistencie: Vitalij Pavlovs, Mat Robinson.

61:20
    Obe mužstvá hrajú v predĺžení veľmi opatrne. O puk sa momentálne bojuje v strednom pásme.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám základná hracia doba, po ktorej je stav nerozhodný 3:3 a to znamená, že ideme do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Tak hrdinom mohol byť Indrasis, ten dostal prihrávku k tyčku Kuznecovovej brány, no puk nedokázal prepasírovať za jeho chrbát.

59:03
    Tak uvidíme ešte gól v základnej hracej dobe? Dinamo sa s deľbou bodov evidentne nechce uspokojiť. Kuznecov však Hossovu strelu bezpečne kryje.

58:01
    Začali sa posledné 2 minúty tretej tretiny.

56:45
    Rýchly protiútok Dinama ťahal Indrasis, ten ale nedokázal vymyslieť na svojho spoluhráča a k puku sa dostávajú hosta.

55:40
    Na druhej strane v akcii slovenský hráč Marcel Haščák, ten ale ideálnu možnosť na strelu preváhal.

54:45
    Individuálne to vyskúšal Žukov, no jeho pokus Sedláček vyráža. Stav zostáva nezmenený.

54:28
    Pri puku stále hostia. Teraz ho majú však až za vlastnou bránou.

53:30
    V týchto chvíľach na ľade dominujú hostia, ktorí len pred malou chvíľou vyrovnajú. Tak čo, podarí sa im streliť aj štvrtý gól?

52:00
    Tempo hry je aj po 6 góloch, ktoré sme videli stále vysoké. Všetko naznačuje tomu, že v dnešnom stretnutí budeme svedkami predĺženia.

49:58
    Jugra dal gól!
    A máme vyrovnané! Sitnikov poslal nezištnú prihrávku cez celé pásmo KIRILLOVI KNJAZEVOVI a ten poľahky prekonáva Sedláčeka. Asistencie: Vitalij Sitnikov, Michail Žukov.

49:30
    Pri puku hráči Jugry. Tí sa stále držia v útočnom pásme. Dokážu ešte niečo v tomto stretnutí vymyslieť?

48:30
    Plotikov dostal puk na modrú čiaru, mohol vystreliť, no ideálnu možnosť preváhal a tak ho iba prihral svojmu spoluhráčovi.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 8. Indrasis (Pavlovs), 37. Wilson (Hossa, Robinson), 41. Hossa (Szczechura), 62. Indrasis (Pavlovs, Robinson) – 22. Smoleňák (Dixon, Savinainen), 24. Buljanskij (Starosta), 50. Knjazev (Sitnikov, Žukov)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Cimermanis) – Ozolinš, Rekis, Robinson, Pujacs, Sotnijeks, Redlihs, Augstkalns – Hossa, Haščák, Wilson – Cipulis, Szczechura, Niživijs – Upitis, Pavlovs, Indrašis – Bičevskis, Skvorcov, Begovs
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov (Birjukov) – Chvostov, Šefer, Starosta, Trončinský, Sokolov, Pepeljajev, Djakov – Žukov, Sitnikov, Buljanskij – Smoleňák, Dixon, Savinainen – Gusev, Knjazev, Krysanov – Jacenko, Gorbunov, Plotnikov – Petrov

Rozhodca: Michail Buturlin, Vladislav Kiseljov – Hleb Lazarov, Andrej Putilin