Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
CSKA Moskva
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Avtomobilist Jekaterinburg
Nedeľa 17.11.2013, 14:00KHL

56:37
    Na trestnú lavicu odchádza hosťujúci Sergej Demagin za seknutie.

55:57
    Domáci Grigorenko dostáva 2+10 minút za hrubosť a hostia budú hrať presilovku 5 na 3.

54:34
    Sľubná šanca pre Jekaterinburg. Proskurjakov vyhodil puk cez plexisklo a dostane menší trest, ktorý si za neho odsedí Zajnulin.

43:08
    Jekaterinburg si zahrá presilovú hru. Zajcev dostáva dve minúty za sekanie.

33:43
    Ďalšie vylúčenie na strane domácich. Nikita Zaitsev dostáva menší trest za vyhodenie puku.

30:52
    Teraz je tu pre zmenu vylúčenie na domácej strane. Na trestnú lavicu odchádza Oleg Saprykin za faul lakťom.

28:32
    Jegor Žuvarljov dostáva dve minúty a domáci môžu zvýšiť svoj náskok.

17:55
    Demagin odchádza na trestnú lavicu za sekania. Šanca pre domácich na zvýšenie skóre.

12:21
    Faulom sa previnil domáci Oleg Saprykin a odchádza si posedieť na dve minúty na trestnú lavicu.

11:38
    Nebude to však dvojnásobná presilovka , keďže CSKA oslabuje Morozov.

11:38
    Vzápätí ale vyhodil Trjamkin puk za mantinel a dostáva za zdržovanie menší trest.

11:10
    Prvé vylúčenie zápasu. Na trestnú lavicu odchádza Žuvarljov.

Martin Platko

Góly a asistencie: 13. Rylov (Radulov, Frolov), 59. Zajcev (Radulov, Mišarin) – 57. Černov (Wiklund, Lepisto)

CSKA Moskva: Proskurjakov – Mišarin, Zajcev – Rylov, Eminger, Denisov, Jegoršev – Grigorenko, Radulov, Frolov – Fefelov, Saprykin, Morozov, Nemirovsky, Něprjajev, Ljubimov – Gimajev, Fjodorov, Zajnullin.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář – Gusev, Trjamkin, Viklund, Lepisto, Antonov, Žuvarljov, Postnikov, Rybnackij – Lewandowski, Stewart, Jefimov, Černov, Malychin, Lazarev – Demagin, Simakov, Jemelejev – Golyšev, Střelcov, Deveaux.

Rozhodca: Gašilov, Gofman – Střelcov, Tarasov.