Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Spartak Moskva
Nedeľa 17.11.2013, 12:00 • Traktor Arena • KHL

59:37
    Šance Spartaka sú zrejme pochované, na trestnú lavicu totiž odišiel Andersen.

46:24
    Alexej Vasilčenko mieri na dve minúty na trestnú lavicu. Hostia si zahrajú presilovú hru.

39:54
    Andrej Sergejev sa vylučuje po druhýkrát v tomto zápase, tentokrát si dve minúty posedí na trestnej lavici za zbytočné podrazenie.

32:56
    Andrej Sergejev odchádza na trestnú lavicu, domáci si zahrajú presilovú hru.

27:40
    Vylučuje sa hneď dvojnásobne. Za hrubosť si posedí domáci Igor Valejev a hosťujúci strelec gólu Vjačeslav Kozlov.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 34. Kontiola (Vasilčenko), 37. Kontiola (Kuznecov), 42. Čistov (Kuznecov, Bulis) – 24. Kozlov, 47. Junkov (Bodrov, Kulik)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Petrov) – Borodkin, Katičev, Bondarev, Kondratjev, Vasilčenko, Rjabykin, Artamonov, Chlystov – Glinkin, Popov, Kokujev – Bulis, Kuznecov, Čistov – Darzinš, Kontiola, Kosticyn – Valejev, Osnovin, Sajustov
    Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Sergejev, Quint, Bodrov, Kulik, Vasiljev, Mamkin, Grišin, Nikolenko – Špirko, Wandell, Anderson – Kozlov, Junkov, Krutov – Nesterov, Nikulin, Volkov – Pešechonov, Bobrov, Voronin

Rozhodca: Kulakov, Zyplakov – Pronskij, Majtak