Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Spartak Moskva
Nedeľa 17.11.2013, 12:00 • Traktor Arena • KHL

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu! Vidíme sa pri ďalších onlajnoch! (14:16:58)

V tretej tretine zvýšil Čeljabinsk po niekoľkých sekundách svoje vedenie na 3:1, no v 47. minúte strelil kontaktný gól hostí Junkov a týmto zásahom poriadne zdramatizoval zápas. Traktor napokon dokázal udržať svoje tesné vedenie a pripisuje si teda na svoj účet tri cenné body!

60:00

59:56
    Prízemnú strelu Garnett vyrazil a víťazstvo si Traktor už s najväčšou pravdepodobnosťou udrží.

59:37
    Šance Spartaka sú zrejme pochované, na trestnú lavicu totiž odišiel Andersen.

59:03
    Hostia hrajú v šestici bez brankára Ivanova!

58:11
    Pešechonov nebezpečne nahadzoval puk ku Garnettovi, no domáci dokázali napokon vyhodiť puk do bezpečia.

57:31
    Strela Popova bola zblokovaná hosťujúcim hráčom.

56:40
    Kosticyn sa po odrazenom puku dostal do skvelej pozície, ale z nej nedokázal prekonať ležiaceho Ivanova!

56:22
    Wandellov prudký pokus Garnett zneškodnil.

55:35
    Domácu akciu zastavil ofsajd.

54:48
    Kokujev mohol zvýšiť vedenie domácich, ale Ivanov dokázal podržať svoj tím.

53:58
    Darzinš sa ocitol v dobrej pozícii, ale Ivanov bol na správnom mieste.

52:02
    Bránka Ivanova opustila svoje miesto, hra sa preto musí prerušiť.

51:23
    Dnešné stretnutie sleduje 7500 divákov.

50:00
    Do konca zápasu ostáva presne 10 minút. Domáci tesne vyhrávajú 3:2, no tento stav ich absolútne nemôže uspokojiť. Hostia totiž zvyšujú svoju aktivitu a budú sa snažiť o vyrovnanie.

49:12
    Hosťujúci hráči sa nachádzajú v útočnom pásme, kde sa snažia o strelenie vyrovnávajúceho gólu.

48:08
    Hostia vycítili šancu na zdramatizovanie zápasu a po kontaktnom góle podstatne zlepšili svoju hru.

46:59
    Spartak Moskva dal gól!

Hostia strieľajú počas presilovky dôležitý kontaktný gól! Moskovskí hráči predviedli krásnu kombinačnú akciu s úspešným zakončením MICHAJLA JUNKOVA! Asistencie: Denis Bodrov, Jevgen Kulik.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 34. Kontiola (Vasilčenko), 37. Kontiola (Kuznecov), 42. Čistov (Kuznecov, Bulis) – 24. Kozlov, 47. Junkov (Bodrov, Kulik)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Petrov) – Borodkin, Katičev, Bondarev, Kondratjev, Vasilčenko, Rjabykin, Artamonov, Chlystov – Glinkin, Popov, Kokujev – Bulis, Kuznecov, Čistov – Darzinš, Kontiola, Kosticyn – Valejev, Osnovin, Sajustov
    Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Sergejev, Quint, Bodrov, Kulik, Vasiljev, Mamkin, Grišin, Nikolenko – Špirko, Wandell, Anderson – Kozlov, Junkov, Krutov – Nesterov, Nikulin, Volkov – Pešechonov, Bobrov, Voronin

Rozhodca: Kulakov, Zyplakov – Pronskij, Majtak