Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)
New York Rangers
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
New Jersey Devils
cz Streda 13.11.2013, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

50:05
    Jágr je dnes podruhé vyloučen. Tentokrát si jde na trestnou lavici odpočinout za držení.

45:02
    Znovu se bude vylučovat. Hosté hráli v šesti, trest odpyká Josefson.

41:56
    Přesilová hra pro hostující Devils. Za podražení je vyloučen Pouliot.

36:22
    Hostující Henrique v pádu posunul domácí bránu. Byl do ní ale postrčen, domácí Hagelin si tak již jde odsedět dvě minuty za podražení.

32:23
    Židlický se dostal do křížku s domácím Zuccarelem, který nepříjemně obtěžoval brankáře Devils. Rozhodčí však oba hráče od sebe rychle odtrhává a posílá je na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.

19:31
    Ještě jedno vyloučení v první třetině. Larsson si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

15:48
    Přesilovka Devils je u konce. Greene se provinil podražením. Minutu se tak bude hrát 4 na 4.

14:51
    Přesilovku si vyzkouší i hostující hokejisté. Domácí Boyle je vyloučen za stejný prohřešek jako Jágr – podražení.

10:08
    Přesilová hra pro Rangers, vyloučen je Jaromír Jágr za podražení domácího Richardse.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 27. Staal (Zuccarello, Kreider), 54. Girardi (Kreider, McDonagh) – 27. Carter (Greene), 40. Carter (Larsson, Harrold), 58. Zubrus (Zajac, Jágr)

New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Del Zotto, Moore – Callahan, Richards, Hagelin – Zuccarelo, Stepan, Kreider – Dorsett, Brassard, Pouliot – Miller, Boyle, Mashinter.
    New Jersey Devils: Brodeur – Harrold, Greene, Židlický, Volčenkov, Larsson, Gelinas – Jágr, Zajac, Zubrus – Ryder, Henrique, Brunner – Bernier, Loktionov, Tedenby – Janssen, Josefson, Carter.

Rozhodca: Charron, McCauley – Heyer, Wheler