Čeljabinsk – A. Mytišči 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Petrohrad 1:4 (kon.) | Ufa – Čerepovec 8:3 (kon.)
Nižnekamsk – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Atlant Mytišči
Piatok 18.10.2013, 15:00KHL

Skončilo sa nám veľmi zaujímavé, no hlavne vyrovnané stretnutie. Po dvoch tretinách bol stav nerozhodný 2:2. V tretej časti dostali hostia výhodu presilovej hry atesne po jej skončení sa presne trafil Kopytin a zabezpečil tak hosťom 3 body.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (17:10:24)

60:00

59:41
    Fokin je už na hráčskej lavici!

59:20
    Hostia nahodili puk na Fokina, no ten ho ešte stihol rozohrať a nedovolil tak vhadzovanie v jeho tretine.

59:01
    Pri puku domáci, tí sú už v útočnom pásme, no Atlant sa veľmi dobre bráni.

58:31
    Trubačjov vybojoval puk, nikam sa s nám neponáhľal a nazbieral dôležité sekundy.

58:01
    Začali sa nám posledné 2 minúty dnešného stretnutia. Domácim už nezostáva veľa času na vyrovnanie.

55:41
    Atlant Mytišči dál gól!
    A je to gól! V akcii skvelý Radulov, spoza brány naservíval puk presne na hokejku PAVLOVI KOPYTINOVI a ten z prvej prestrelil Fokina. Asistencia: Igor Radulov.

55:30
    Radulov obkorčuľoval súperovu bránu, pred ňou našiel úplne voľného Novopašina a ten trafil iba Fokinove betóny.

55:01
    Dokážu hostia využiť túto početnú výhodu a trhnúť vedenie na svoju stranu?

54:41
    Nasleduje presilová hra hostí. Za sekanie odchádza na trestnú lavicu Petri Kontiola.

53:10
    Opäť sa nám hrá bez prerušenia už veľmi dlhú dobu, pri puku sú teraz domáci, hoci sú v súperovej tretine, do streleckej príležitosti sa nedostávajú.

52:50
    Obe mužstvá striedajú a puk je za bránou Atlantu.

52:10
    Gluchov mohol byť hrdinom, po tom, čo sa k nemu odrazil puk bol sám pred Fokinom, no trafil mu iba vyrážačku.

51:31
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

51:10
    Radulov odviedol kus roboty za súperovou bránou, kde podržal puk a v zápätí ho nahral svoj obrancom.

50:31
    Traktor je takmer celú početnú výhodu usadený v súperovej tretine, no neujala sa ani strela Kontiolu z medzi kruhov.

49:30
    Domáci budú hrať presilovú hru. Na trestnú lavicu odchádza Gluchov za sekanie.

47:25
    Dugin dostal dlhú prihrávku na útočnú modrú čiaru, no v tretine bol skorej ako puk a tak sa píska postavenie mimo hry. Navyše nasleduje reklamná prestávka.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 15. Chistov, 22. Bulis (Ryabykin) – 2. Engquist (Diblenko), 38. Engquist (Radulov), 56. Kopytin (Radulov)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) – Borodkin, Guskov, Rjabykin, Vasilčenko, Bondarev, Kondratev, Fljagin – Popov, Darzinš, Dugin, Glinkin, Čistov, Kontiola, Bulis, Panov, Kosticyn, Osnovin, Kuzněcov, Abdullin, Mokin
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Batyršin, Rukavišnikov, Velikov, Dyblenko, Niskala, Petrov, Novopašin – Kablukov, Arťuchin, Kolcov – Šmeljov, Engqvist, I. Radulov – Kadeikin, Jašin, Ševčenko – Trubačjov, Gluchov, Levickij – Kopytin.

Rozhodca: Vječeslav Bulanov, Čerenkov Alexander – Lazarev Hleb, Minor Roman