Chievo – Udinese 0:0 (*18:00) | Sassuolo – Inter 0:7 (kon.) | Bergamo – Fiorentina 0:2 (kon.)
Bologna – Turín 1:2 (kon.) | Catania – Parma 0:0 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 2:1 (kon.)
AS Rím – Lazio 2:0 (kon.) | AC Miláno – Neapol 1:2 (kon.)
Juventus Turín
2:1 (2:1)
Hellas Verona
Nedeľa 22.09.2013, 15:00 • Juventus stadium • Talianska Seria A

V Turíne sa práve skončil zápas. (16:55:16)

92
    16:1 a 9:1 na strely na bránu hovorý jasnou rečou čo sme dnes sledovali.

91
    Nastavené 3 minútky a lopta je nebezpečne blízko pokutového územia domácich.

90
    Juventus kontroluje tri body a proste Verona toho dnes moc neukázala smerom dopredu.

89
    Hellas sa snažil aspoň vybojovať rohový kop, ale asi až v budúcom kole.

87
    Žlutou kartu dostává Donadel (Hellas Verona FC).

87
    Začína sa nám žltiť.

85
    Za odkopnutie lopty

84
    Juventus sa snaží udržať loptu čo najdalej od svojej bránky a darí sa im to.Hellas je proste v 2 polčase neškodná.

82
    Hostia začínajú držať viac loptu na svojich kopačkách, žeby nápor a boj aspoň o bod.

81
    Giovinco si hneď pri svojom príchode pýtal penaltu ,ale rozhodca mu ukázal rýchlo vstávaj a hraj ešte si len teraz prišiel.

80
    Roh hostia

78
    Vučinič sa nepresadil v šestnáske skóre ostáva nezmenené.

76
    Striedanie v tíme Hellas Verona FC: z ihriska odchádza Hallfredson, prichádza Donadell.

76
    Hostia sa konečne dostali k lopte a práve ju aj stratili.

75
    Pogba pohrozil ako dnes už veľa krát , ale bez výsledku.

73
    V tejto časti zápasu najzaujímavejšie na pozeranie je rozkladanie rukami Conteho.