Chievo – Udinese 0:0 (*18:00) | Sassuolo – Inter 0:7 (kon.) | Bergamo – Fiorentina 0:2 (kon.)
Bologna – Turín 1:2 (kon.) | Catania – Parma 0:0 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 2:1 (kon.)
AS Rím – Lazio 2:0 (kon.) | AC Miláno – Neapol 1:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:2 (0:1)
ACF Fiorentina
cz Nedeľa 22.09.2013, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Talianska Seria A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:33)

Držení míče: 39% : 61%

Dnešní zápas se povedl hostům, kteří v každém poločase zaznamenali jeden gól a po zásluze si z hřiště Atalanty odváží plný počet bodů. Vítěztví ACF zpečetil Rossi, který v 69. minutě stanovil konečné skóre na 2:0. Domácí se dnes prosadit nedokázali, byť si nějaké šance vytvořili a protože se fotbal hraje na góly a ne na šance, vítězí v dnešním zápase hosté 2:0.

90+3
    Poslední vteřiny dnešního utkání, hosté si odvezou z Bergama plný počet bodů!

90+2
    Aquilani faulován na polovině Atalanty, nikdo již nikam nespěchá.

90+1
    Ještě tři minuty nastaví sudí Damato nad rámec základní hrací doby.

90
    V devadesáté minutě rozehrává Baselli volný kop na polovině hostů, dlouhý centr do vápna, obrana ACF odhlavičkovává.

89
    Sympatické je, že domácí fotbalisté se stále snaží, nic nezabalili a chtějí alespoň vstřelit jeden gól a překazit čisté konto gólmana Neta.

88
    Carmona střílí z nějakých pětadvaceti metrů, dobrá přízemní střela, která však míří pouze vedle branky.

87
    Příznivci ACF, kteří přicestovali na dnešní utkání, radostně skandují, dnešní utkání Fiorentina zvládla.

86
    Denis neprostřelil v pokutovém území ACF bránícího Saviće.

85
    Poslední pětiminutovka, hraje se převážně ve středu hřiště.

84
    Jenže k míči se posléze dostávají hosté, kteří dostávají míč až na polovinu Atalanty.

84
    Savić odehrává raději na vlastní polovině do autu.

83
    Další rohový kop pro Bergamo, ale tento centr do vápna odkopává bránící hráč ACF do bezpečí.

83
    Neto nespěchá s výkopem od své brány, hosté již budou udržovat dvoubrankový náskok v závěrečných minutách.

82
    Raimondi se dostává ke střele, ale jeho pokus z velké dálky není přesný.

82
    Raimondi vybízí Livaju na pravém křídle, ten střílí z pravé strany, rohový kop pro Atalantu.

81
    Je to tak, na hrací plochu se na posledních zhruba deset minut dostává dvacetiletý Brazilec Ryder Matos.