Gent – Oostende 1:1 (kon.) | Charleroi – Cercle Brugge 2:0 (kon.) | Mechelen – Mons 4:2 (kon.)
Lierse – Kortrijk 2:0 (kon.)
KAA Gent
1:1 (0:0)
KV Oostende
cz Sobota 21.09.2013, 20:00 • GHELAMCO-arena (Gent) • Belgická Jupiler Pro League

79
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Dnešní outsider srovnává deset minut před koncem utkání! Tak tohle se nečekalo, hosté si ale za svůj výkon srovnání stavu určitě zaslouží. Výbornou práci odvedl Depoitre, míč se dostal Barrierovi. Na konci pohledné akce stál FERNANDO CANESIN MATOS! Brazilský fotbalista tak srovnává skóre.

54
    Gent právě vstřelil branku!
    Domácí využívají svůj tlak na začátku druhého poločasu a dávají důležitý první gól. Nutno ale dodat, že s velkou dávkou štěstí. Vlastní gól si totiž dal NIELS DE SCHUTTER, který se špatně orientoval ve zmatku před vlastním gólmanem.