0
4 0
cz Štvrtok 05.09.2013, 14:59Challenger St. Remy (tvrdý povrch)

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (16:02:47)

Zápas je u konce. Flavio Cipolla byl dnes jednoznačně lepším hráčem a po zásluze tak postupuje do další fáze francouzského turnaje. Český zástupce Michal Konečný měl světlé momenty jen v polovině prvního setu, což na vítězství nad Italem dnes nestačilo. Turnaj ve Francii tak pro jediného českého zástupce končí již ve druhém kole.

Konec zápasu

6:0
    A je dobojováno! Flavio Cipolla využívá hned svůj první mečbol a díky čisté hře vítězí ve druhém setu hladce 6 – 0.

40-0
    Pozor, tři mečboly pro Flavia Cipolliho!

30-0
    Další fiftýn pro italského tenistu. Od konce zápasu ho dělí poslední dva úspěšné míčky.

15-0
    Flavio Cipolla začíná dobře.

5:0
    Tentokrát se již Flaviu Cipollimu podařilo dokončit výhodu a brejkuje tak i třetí servis českého tenisty. Za stavu 5:0 se italský tenista chystá na servírování na vítězství v celém zápase.

A-40
    Další pokus pro Itala, již čtvrtý v tomto gemu.

40-40
    Servírující Konečný ale znovu dává najevo razantní ne. Oba po čtyřiceti.

A-40
    Třetí pokus na ukončení gemu pro italského Cipollu.

40-40
    Tak opět nic. Konečný svého soupeře o tuhle výhodu připravuje. Znovu oba po čtyřiceti.

A-40
    Další pokus pro Itala. Tentokrát má na své straně výhodu.

40-40
    Konečný se ale jen tak nedá. Oba po čtyřiceti.

40-30
    Flavio Cipolla má k dispozici jeden brejkbol, aby získal vítězství i v pátém gemu druhého setu.

30-30
    Opět vyrovnáno, oba po třiceti.

15-30
    Servírující Konečný se navíc dostává do vedení.

15-15
    Konečný ale vyrovnává, oba po patnácti.

15-0
    Fiftýn pro Itala.

4:0
    To byla znovu ale rychlost. Italský tenista si čistou hrou svůj servis udržel a navyšuje vedení již na 4:0. Teď už to bude pro Konečného velmi těžké, hodně napoví jeho následující servis.