0
4 0
cz Štvrtok 05.09.2013, 14:59Challenger St. Remy (tvrdý povrch)

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (16:02:47)

Zápas je u konce. Flavio Cipolla byl dnes jednoznačně lepším hráčem a po zásluze tak postupuje do další fáze francouzského turnaje. Český zástupce Michal Konečný měl světlé momenty jen v polovině prvního setu, což na vítězství nad Italem dnes nestačilo. Turnaj ve Francii tak pro jediného českého zástupce končí již ve druhém kole.

Konec zápasu

6:0
    A je dobojováno! Flavio Cipolla využívá hned svůj první mečbol a díky čisté hře vítězí ve druhém setu hladce 6 – 0.

40-0
    Pozor, tři mečboly pro Flavia Cipolliho!

30-0
    Další fiftýn pro italského tenistu. Od konce zápasu ho dělí poslední dva úspěšné míčky.

15-0
    Flavio Cipolla začíná dobře.

5:0
    Tentokrát se již Flaviu Cipollimu podařilo dokončit výhodu a brejkuje tak i třetí servis českého tenisty. Za stavu 5:0 se italský tenista chystá na servírování na vítězství v celém zápase.

A-40
    Další pokus pro Itala, již čtvrtý v tomto gemu.

40-40
    Servírující Konečný ale znovu dává najevo razantní ne. Oba po čtyřiceti.

A-40
    Třetí pokus na ukončení gemu pro italského Cipollu.

40-40
    Tak opět nic. Konečný svého soupeře o tuhle výhodu připravuje. Znovu oba po čtyřiceti.

A-40
    Další pokus pro Itala. Tentokrát má na své straně výhodu.

40-40
    Konečný se ale jen tak nedá. Oba po čtyřiceti.

40-30
    Flavio Cipolla má k dispozici jeden brejkbol, aby získal vítězství i v pátém gemu druhého setu.

30-30
    Opět vyrovnáno, oba po třiceti.

15-30
    Servírující Konečný se navíc dostává do vedení.

15-15
    Konečný ale vyrovnává, oba po patnácti.

15-0
    Fiftýn pro Itala.

4:0
    To byla znovu ale rychlost. Italský tenista si čistou hrou svůj servis udržel a navyšuje vedení již na 4:0. Teď už to bude pro Konečného velmi těžké, hodně napoví jeho následující servis.

3:0
    Možná zlomový moment celého druhého setu! Ital Flavio Cipolla nakonec uspěl v přetahované a podruhé ve druhém setu bere svému soupeři podání. Navyšuje tak zároveň své vedení již na 3:0 a chystá se podávat. Zatím stále stejný průběh jako v setu prvním, jen připomeňme, že ve čtvrtém gemu si servírující Ital své podání nedokázal udržet a nastartoval tak několik spanilých gemů svého soupeře.

A-40
    Výhodu brejku si tentokrát bere Ital.

40-40
    Cipolla je ovšem proti. Znovu oba po čtyřiceti.

40-A
    Servírující Konečný si bere na svoji stranu výhodu. Je tak znovu blizoučko k prvnímu vítěznému gemu druhého setu.

40-40
    Cipolla statečně bojuje a připravuje svého soupeře i o druhý gembol. Oba po čtyřiceti.

30-40
    První gembol Cipolla odvrací a snižuje.

15-40
    Dva gemboly pro českého tenistu.

15-30
    Konečný se dostává navíc do vedení v tomto gemu.

15-15
    Tentokrát ale již Konečný vyrovnává. Oba po patnácti.

15-0
    Flavio Cipolla znovu začíná fiftýnem.

2:0
    To byl ale rychlý gem. Ital Cipolla díky další čisté hře získává druhý gem ve druhém setu. Na podání se již chystá český tenista Michal Konečný, který má co dohánět.

1:0
    Flavio Cipolla druhý brejkbol využívá a krade na úvod druhého setu svému soupeři servis. Déja vu, stejně tak začal i první set. Italský tenista se chystá na servis.

40-30
    První brejkbol však Konečný nedopouští a snižuje.

40-15
    Dva brejkboly pro Itala hned na úvod druhého setu.

30-15
    Další fifitýn pro Itala.

15-15
    Flavio Cipolla ale vzápětí vyrovnává. Patnáct oba.

0-15
    Konečný začíná druhý set fiftýnem.

0:0
    Konec přestávky, podávat bude Michal Konečný.

0:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

6:4
    Druhý setbol již italský tenista Flavio Cipolla využívá a ukončuje první set svým vítězstvím 6 – 4. První set by se dal rozdělit na tři části. V té prostřední dominoval český tenista, první a poslední třetina však patřila italskému tenistovi, který tak díky tomu ovládnul první set.

40-15
    Konečný odvrací první setbol, Cipolla má k dispozici ale ještě další dva.

40-0
    Tři setboly pro italského tenistu!

30-0
    Servírující Flavio Cipolla kráčí k vítězství v prvním setu. Chybí mu ještě dva dobré míčky.

15-0
    Fiftýn pro Cipolliho na úvod desátého gemu.

5:4
    Další brejk je na světě! Flaviu Cipollimu se podařil druhý brejkbol proměnit a před koncem prvního setu se tak dostává do vedení 5 – 4. Navíc jde servírovat. Pokud si své podání udrží, bude první set u konce.

40-15
    První brejkbol Konečný odvrací.

40-0
    Pozor, Michal Konečný si nemůže myslet, že to půjde samo. Flavio Cipolla se znovu dostává do hry, k dispozici má hned tři brejkboly.

30-0
    A další fiftýn na účet italského tenisty.

15-0
    Flavio Cipolla začíná fiftýnem.

4:4
    Flavio Cipolla svůj gembol dotáhnul do úspěšného konce a srovnává stav prvního setu na 4-4. Servírovat bude tentokrát český tenista.

40-30
    Gembol pro servírujícího Cipolliho.

30-30
    Vzápětí český zástupce vyrovnává. Oba po třiceti.

30-15
    Čech Michal Konečný snižuje.

30-0
    Další fiftýn pro servírujícího Cipolliho.

15-0
    Osmý gem zahajuje Ital fiftýnem.

3:4
    Druhý gembol se ale již Cipollimu nepodařilo odvrátit a Konečný si tak připisuje čtvrtý vítězný gem. Obrat je na světě.

15-40
    První fiftýn italského tenisty po delší době.

0-40
    Hned tři gemboly pro českého tenistu.

0-30
    A další fiftýn pro Konečného. Cipolla neví, kam má dříve skočit.

0-15
    Konečný znovu začíná dobře.

3:3
    Je tomu tak! Čistá hra Michala Konečného během servisu italského tenisty znamená, že stav prvního setu je vyrovnán 3:3. Na servis se navíc chystá český tenista, který se začíná rozjíždět.

0-40
    Že by se karta obracela. Konečný má k dispozici dva brejkboly, aby vyrovnal průběh prvního setu.

0-30
    Další přesný míček českého tenisty.

0-15
    Konečný začíná fiftýnem.

3:2
    Michal Konečný si poprvé v zápase udržel svoje podání a snižuje tak skóre prvního setu na 2:3. Na servis se chystá italský protihráč, který je stále o krůček napřed.

30-40
    Gembol pro servírujícího Konečného.

30-30
    Oba po třiceti, Konečný si tenhle servis již nechce nechat sebrat.

3:1
    Český tenista Michal Konečný využívá hned první brejkbol a poprvé v zápase bere i on svému soupeři servis.Zároveň tak snižuje stav prvního setu na 1:3 a již se chystá na svůj servis. Podaří se mu ho poprvé v zápase udržet?

15-40
    Dva brejkboly pro českého tenistu!

15-30
    Další fiftýn pro Konečného.

15-15
    Znovu je ale vyrovnáno. Flavio Cipolla zahrál dobrý míček a egalizuje na patnáct.

0-15
    Čtvrtý gem zahajuje Konečný fiftýnem.

3:0
    A ten je tady! Flavio Cipolla zatím na kurtu exceluje a nedává svému soupeři příliš prostoru. Za stavu 3:0 se na servis chystá znovu italský reprezentant.

A-40
    Italský tenista zahrál další dobrý míček v řadě a na svém kontě má tak výhodu. Pokud se mu podaří zahrát další dobrý míček, budeme svědky druhého brejku.

40-40
    Znovu je ale vyrovnáno. Flavio Cipolla touží sebrat svému soupeři i jeho druhý servis.

30-40
    Gembol pro Konečného.

30-30
    Flavio Cipolla se ale drží, oba po třiceti.

15-30
    Další fiftýn pro českého tenistu.

15-15
    Z dalšího servisu již Konečný vyrovnává. Oba po patnácti.

15-0
    Cipolla ovšem začíná fiftýnem.

2:0
    Flavio Cipolla také svůj první pokus na ukončení gemu využívá a připisuje si tak druhý bodík v prvním setu. Na podání se chystá znovu Michal Konečný, chce-li se udržet na dostřel Cipollimu, musí tentokrát svůj servis zvládnout.

40-30
    Gembol na straně podávajícího Itala.

30-30
    Konečný ale statečně bojuje a vyrovnává gem na 30 – 30.

30-15
    Flavio Cipolla si připisuje další fiftýn a v gemu rázem vede.

15-15
    Z dalšího míčku ale již Cipolla vyrovnává. Oba po patnácti.

0-15
    Druhý gem zahajuje fiftýnem Konečný.

1:0
    Je tomu tak. Ital Flavio Cipolla bere Michalu Konečnému hned první servis, když v prvním gemu vítězí poměrně pohodlně. Italský tenista se navíc chystá na servis.

40-15
    Ital je blízko brejku hned v prvním gemu. Připisuje si další vítězný míček a má tak k dispozici dva brejkboly k tomu, aby sebral svému českému protihráči hned první servis v zápase.

30-15
    Další fiftýn pro Flavia Cipolliho.

15-15
    Servírující Michal Konečný ale vzápětí vyrovnává.

15-0
    Ital zahajuje utkání fiftýnem.

0:0

Oba hráči se již rozcvičují na kurtu, zápas brzy začne.

Mírným favoritem dnešního duelu je italský tenista Cipolla. Ten si v minulém kole poradil s ukrajinským protivníkem Molchanovem, kterého přemohl 2:1 na sety (6:3, 3:6, 6:0). Český tenista Konečný musel při cestě do osmifinále zdolat Inda Raju, vypořádal se s ním 2:0 na sety (6:3 a 7:6 – (3)).

Pěkný den u sledování online přenosu z duelu tenisového Challengeru ve francouzském St. Rémy nesoucího název Le Trophée des Alpilles. V námi sledovaném přenose budeme svědky osmifinálové bitvy mezi Italem Flaviem Cipollou a Čechem Michalem Konečným. Tenisová bitva začíná v 14:00 středoevropského času.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.