Getafe – Valencia 0:1 (kon.) | Granada – Osasuna 3:0 (kon.) | Sevilla – Sociedad 1:2 (kon.)
FC Sevilla
1:2 (1:2)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 18.05.2013, 22:00Španielska LaLiga

Po gólovej smršti v prvom polčase sme očakávali dramatický priebeh aj v tom druhom, ale opak bol pravdou. Nemohúcnosť domácich v ofenzíve pokračoval a šancí si vytvorili minimum. Hostia pozorne bránili a stačilo im kontrolovať priebeh hry. To sa aj stalo a preto sa skóre od 25. minúty nezmenilo. Sevilla tak na poháre môže zabudnúť, sedembodové manko na Malagu už v posledných dvoch zápasoch sezóny nedobehne. Zato San Sebastian sa po tejto výhre dostal na 4. miesto pred Valenciu a šancu zahrať si Ligu majstrov stále má. To je dnes odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc! (23:53:03)

90+5
    Rakitičov pokus prekvapiť Brava nevyšiel, skóre ostáva nezmenené.

90+4
    Po faule získala Sevilla ešte priamy kop.

90+4
    Hostia sa vystavili ofsajdovému postaveniu, dopredu tak ešte smeroval Stevanovič.

90+3
    Výhru si viac zaslúžia zrejme hostia, ktorí poctivo bránia a svoje šance efektívne využili.