Veľká Británia – J. Kórea 1:4 (kon.) | Taliansko – Kazachstan 0:3 (kon.) | Maďarsko – Japonsko 2 1:0 (kon.)
Veľká Británia
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Južná Kórea
cz Sobota 20.04.2013, 12:30 • Papp Laszlo Budapest Sportarena • Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. A

59:43
    Clarke nyní neunesl porážku a bezdůvodně se pustil pěstmi do o hlavu menšího Lee Yong Juna. Clarke míří do šaten. Oba dostávají po čtyři minuty za hrubost.

42:15
    Nell dostává dvě minuty za hákování.

Na konci druhé části byl ještě udělen dvouminutový trest na straně Korei, takže Británie zahájí třetí třetinu v početní převaze. Park Woo Sang dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

34:54
    Sin Sang Woo se dostal do velké šance a Murphy mu nebezpečné zakončení znepříjemnil drobným podražením. Dvě minuty odsedí Weaver.

26:13
    Velká Británie si zadělala na problémy. Myers dostává dvě minuty za hrubost.

12:09
    Johnatan Phillips podrazil korejského kapitána Kim Dong Hwana a dostává dvě minuty. Korea je v prekérní situaci, protože její kapitán si při pádu nepříjemně překroutil a přisedl nohu. Za doprovodu lékařů mizí v útrobách haly a zřejmě na šampionátu dohrál. Korea nyní bude muset zápas dohrát jen s pěti obránci.

07:39
    Dowd při snaze znovu získat kotouč podrazil Kim Woo Younga a bude se hrát 4 na 4.

06:46
    Zatím vše hraje do karet Velké Británii. Sin Sang Woo si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

02:41
    Velká šance pro Brity. Lee Yong Jun jde na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

Tomáš Salamon

Góly a asistencie: 5. Dowd (Meyers, Weaver) – 24. Shin Sang Hoon (Lee Yong Jun), 30. Yoon Ji Man (Kwon Tae An), 35. Radunske (Kim Sang Wook, Kim Ki Sung), 44. Kim Ki Sung (Kim Sang Wook, Lee Don Ku)

Veľká Británia: Murphy (Bowns) – Phillips D., Meyers – Farmer, Dowd, Tait – Weaver, Thomas – Peacock, Shields, Phillips J. – Richardson, Lee – Clarke, Myers, Lachowicz – Boothroyd, Nell – Davies, Owen, Hill
    Južná Kórea: Park Sung Je (Eum Hyun Seung) – Lee Don Ku, Kim Song Hwan – Kim Sang Wook, Kim Ki Sung, Radunske – Kim Woo Young, Kim Yoon Hwan – Kim Won Jung, Sin Sang Woo, Čo Min Ho – Oh Hyon Ho, Yoon Kyung Won – Yoon Ji Man, Ahn Hyun Min, Kwon Tae An – Park Woo Sang, Shin Sang Hoon, Lee Yong Jun

Rozhodca: Bergamelli, Sergejev – Brown, Nemeth