Buffalo – NY Rangers 4:8 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (po pr.)
Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:1 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (kon.)
NJ Devils – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Winnipeg Jets
4:5 (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0)
New York Islanders
cz Sobota 20.04.2013, 21:00 • MTS Centre • NHL

64:59
    Do posledního útoku zápasu se hnal Dustin Byfuglien, nacpal se před brankáře, následné se na něm ale dopustil nedovoleného bránění a odchází na trestnou lavici.

57:52
    Domácí budou mít velkou šanci na vyrovnání, čeká je totiž přesilovka. Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Lubomír Višňovský.

39:46
    Pozor, Islanders jdou do tří, Michael Grabner dostal dvě minuty za zvednutí puku z ledu.

39:13
    Další strkanice a to mezi Mattem Martinem a Blakem Wheelerem. Oba dostali dvě minuty za hrubost.

38:04
    Ve stejném čase se poškádlili i Kyle Okposo a Zach Bogosian a oba dostali menší trest za hrubost. Podle toho, jak na sebe pořvávali, nebylo by divu, kdyby se do sebe pustili v regulérní bitce.

38:04
    Nyní si přesilovku zahrají i domácí, za hákování odchází na trestnou lavici Josh Bailey.

35:40
    Na trestnou lavici míří Dustin Byfuglien, provinil se sekáním.

20:46
    Další vyloučení na straně Winnipegu, dvě minuty za podražení dostal Dustin Byfuglien.

15:19
    Domácí půjdou do čtyř, protože Evander Kane vyhodil puk přes plexisklo a dostává tak menší trest za zdržování hry.

05:01
    Přesilovka pro Islanders, dvě minuty za hákování dostal Grant Clitsome.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 11. Bogosian (Wheeler, Ladd), 31. Wellwood (Kane, Wright), 34. Wellwood (Clitsome), 58. Little (Ladd, Clitsome) – 5. Nielsen (Okposo, Bailey), 13. Bailey (Okposo, Nielsen), 30. Martin (Joensuu, Višňovský), 50. Grabner (McDonald, Višňovský), rozh. náj. Tavares

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Clitsome, Byfuglien, Hainsey, Bogosian, Stuart, Postma – Wheeler, Little, Ladd – Wellwood, Jokinen, Kane – Santorelli, Burmistrov, Tangradi – Thorburn, Gagnon, Wright.
    New York Islanders: Nabokov (Poulin) – Hickey, Višňovský, Hamonic, MacDonald, Streit, Strait – Boyes, Tavares, Moulson – Okposo, Nielsen, Bailey – McDonlad, Aucoin, Grabner – Martin, Cizikas, Joensuu.

Rozhodca: Pollock, St. Pierre – McElman, Wheler

Diváci: 15 004