DHK Baník Most
31:21 (14:11)
Üsküdar B.S.K.
cz Sobota 13.04.2013, 19:00 • Sportovní hala Most • Challenge Cup

Je dobojováno!! Mostecká házená zaznamenává historický úspěch v podobě postupu do finálového utkání Challenge cupu, když se jim podařilo dokonale rozebrat ve druhém poločase turecký celek Üsküdar B.S.K.. Na jedné straně obrovská radost, na straně druhé zkroušené pocity a slzy v očích některých hráček. (20:39:25)

60
    Konec zápasu. (31:21)

60
    Růčková pět vteřin před koncem uzavírá skóre utkání. (31:21) (31:21)

60
    Je hotovo, půl minuty do konce a Černí andělé už se vidí ve finále Challenge cupu! (30:21) (30:21)

60
    Müllnerová teď nadvakrát zneškodnila pokusy Üsküdaru a halou zní "vysoký jalovec". (30:21) (30:21)

60
    Schererová z pravé spojky úspěšná. (30:21) (30:21)

58
    Vysloužilová M. z brejku zvyšuje, na druhé straně opět Sahin a taktéž z brejku. (29:20) (29:20)

58
    Sahin z levé spojky úspěšná. (28:20) (28:20)

58
    Růčková je vyloučena na 2 minuty. (28:19) (28:19)

57
    Weisenbilderová ze střední spojky opět zvyšuje vedení Černých andělů. (28:19) (28:19)

56
    Yilmaz C. opět z pravé spojky, tonoucí se stébla chytá, aneb zoufalý pokus Üsküdaru o zvrat v zápase. (27:19) (27:19)

55
    Yilmaz C. snižuje z pravé spojky. (27:18) (27:18)

54
    Vítková z pivota zvyšuje na rozdíl deseti branek! (27:17) (27:17)

54
    I prozatimní skóre druhé půle (12:6) jasně napovídá tomu, že domácí Černí andělé dominují! (26:17) (26:17)

53
    Růčková z brankoviště opět zvyšuje na devět branek! To už začíná být pro mostecké barvy velmi slibné! (26:17) (26:17)

52
    Müllnerová teď opět zneškodnila střelu z brankoviště od Özel, fantastický výkon dnes večer v jejím podání! (25:17) (25:17)

51
    Výborný obranný zákrok Schererové na vlastní polovině, i takovéto momenty jsou v této fázi hry klíčové. (25:17) (25:17)

51
    Poslední time-out dnešního utkání pro domácí lavičku. (25:17) (25:17)

50
    Yilmaz B. si seběhla až na brankoviště a střelou k zemi snížila. (25:17) (25:17)

50
    Müllnerová teď vytáhla míč doslova za pět minut dvanáct z brankové čáry. (25:16) (25:16)