Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 2:1 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – Detroit 2:3 (po pr.) | Anaheim – Dallas 1:3 (kon.) | San Jose – Calgary 2:1 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 4:1 (kon.) | Nashville – Chicago 0:1 (kon.) | LA Kings – Edmonton 4:1 (kon.)
Los Angeles Kings
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Edmonton Oilers
cz Sobota 06.04.2013, 22:05 • Staples Center, Los Angeles, CA (kapacita 18118 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (01:29:24)

Nejvíce času na ledě: Drew Doughty 26:22 – Jeff Petry 21:48

Branky a nahrávky: 2. Richards (Carter), 16. Carter (Brown, Kopitar), 29. Vojnov (Williams, Stoll), 60. Doughty – 23. Paajarvi (Jakupov, Gagner). Rozhodčí Rozhodčí: O'Rourke, L'Ecuyer – Murchison, Heyer.Diváci: 18118 (vyprodáno).

Hvězdy utkání:

1. Jeff CARTER LAK) – 1+1, vítězný gól, 3 střely
    2. Jonathan QUICK (LAK) – 23 úspěšných zákroků
    3. Mike RICHARDS (LAK) – 1+0, 2 střely

V dnešním utkání dvou aspirantů na postup do play off byli úspěšnější Kárlové z LA, kteří zvítězili 4:1. Do vedení je dostal již ve druhé minutě Mike Richards, poté se trefili také Jeff Carter, Vjačeslav Vojnov a do prázdné branky Drew Doughty, za hosty pouze korigoval Magnus Paajarvi.

59:40
    Domácí jsou opět v útoku, útoční na takzvané "bůro".

59:12
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácím se nakonec daří prázdná branka Oilers trefit! DREW DOUGHTY se prosazuje z obranné třetiny téměř přes celé kluziště!

59:02
    Paajarvi se neprosadil, už pouze minuta.

58:35
    Dwight King netrefil prázdnou branku a hra se opět stěhuje před Quicka.

58:08
    Hallovu dělovku kryje Quick.

57:50
    Dubnyk míří na střídačku, Oilers už jsou v šesti!

57:05
    Snažení hostů vychází zatím vniveč, domácí dobře brání střední pásmo.

56:10
    Olejáři by potřebovali, aby se hrálo před Quickovou brankou, to se jim ale moc nedaří.

55:22
    Smyth je na ledě, Oilers jsou kompletní.

54:23
    Clifford vypálil z mezikruží, Carter se cpal k dorážce, DUbnyk ale včas pokryl kotouč.

53:22
    Za zbytečné sekání je vyloučen Ryan Smyth.

53:16
    Quick likviduje střelu od Ebeleho.

52:38
    Ofsajd hostů.

51:23
    Doughty je na ledě, LA je v plném počtu.

50:52
    A icing hostů.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 2. Richards (Carter), 16. Carter (Brown, Kopitar), 29. Vojnov (Williams, Stoll), 60. Doughty – 23. Paajarvi (Jakupov, Gagner)

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Doughty, Regehr, Vojnov, Scuderi, Ellerby, Muzzin – Brown, Kopitar, Williams – Carter, Richards, Clifford – Lewis, Stoll, King – Nolan, Fraser, Richardson
    Edmonton Oilers: Dubnyk (Chabibulin) – J. Schultz, N. Schultz, Petry, Šmíd, Potter, Whitney – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Hemský, Gagner, Paajarvi – Jakupov, Horcoff, Jones – Brown, Smyth, Petrell

Rozhodca: O'Rourke, L'Ecuyer – Murchison, Heyer

Diváci: 18118 (vyprodáno)