Wolfsburg – Norimberk 2:2 (kon.) | Fürth – Frankfurt 2:3 (kon.)
Greuther Fürth
2:3 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Nedeľa 31.03.2013, 17:30Nemecká Bundesliga

Diváci sa v druhom polčase rozhodne nenudili, boli sme svedkami gólového uragánu, ako sa patrí. Najprv sa po hodine hry do siete Gruna presadil Aigner, keď napálil pod brvno tvrdý projektil z mierneho uhla. Neskôr pridal poistku ďalšou utešenou parádou Meier a zdalo sa, že bude rozhodnuté. Lenže v 73. minúte ešte znížil aj s pomocou žrde peknou strelou Saraer a dráma mala pokračovanie až do konca duelu. Domáci sa snažili, mali viac z hry, otvorili obranu, ale vyrovnať sa im napokon nepodarilo. Zo zápasu neberú ani bod napriek tomu, že sa vedenia ujali už v 2. minúte. Tri body si tak odnesie domov Eintracht Frankfurt a posilnil svoje šance na pohárovú Európu. Dnes je to odo mňa všetko, ale zajtra sa stretneme pri zápase Bilbao – Granada od 20:00. Dovtedy dopísania! (19:21:27)

90+3
    Lopta je ďaleko od brány Nikolova, Eintracht sa tlaku súpera ubránil umne a bez ujmy na inkasovaní.

90+3
    Zdá sa, že sa v tomto dueli už nič podstatné nestane, pretože do konca nadstaveného času ostáva už len posledná minúta.

90+2
    Za následné protesty mu udelil aj žltú kartu.

90+2
    Rozhodca si priazeň domácich vôbec nezíska, teraz odpískal ofsajd Djurdičovi.

90+1
    Greuther ešte pokračuje v zúfalom tlaku, ale na deľbu bodov to už, pri všetkej úcte k zelenobielym, nevyzerá.

90+1
    Frankfurt je zrejme natoľko skúsené mužstvo, že tri body si dnes už ustráži.

90
    Rozhodca nadstaví ešte 3 minúty.

90
    Furth sa popri prehustenej obrane nedokáže presadiť, no možno jeho šanca príde po následnom rohovom kope.

90
    Dobrý center do vápna, zmarená hlavička a pád na zem. Domáci si pýtali penaltu, ale rozhodca bol proti.

89
    Veľa času domácim na vytúžené vyrovnanie neostáva a na možnosť dostať sa ešte aspoň na barážovú priečku zrejme dnes definitívne stratili.

88
    Strela Rodeho šla vysoko nad, Grun sa vzrušovať nemusel.

87
    Posledné striedaní hostí znamená koniec hry pre Aignera, nahradí ho Russ.

87
    K strele sa dostal opäť aktívny Djurdič, ale tentoraz poslal svoj projektil mimo brány a navyše s minimálnou razanciou.

86
    Pas na Meiera nebol presný a preto loptu do poľa bude odkopávať Grun.

85
    Rozhodca kúskuje hru kvôli faulom a hostia vedia, prečo sa im nechce hneď rozohrávať a pokračovať v hre.