Errani – Hantuchová 2:0 (kon.) | Radwańská – Rybáriková 2:1 (kon.)
6 4 6
Petra Kvitová
1
0 6 1
cz Sobota 23.03.2013, 20:31WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

6:1
    Bohužel je konec! Petra Kvitová nepotvrdila roli favoritky a s turnajem v Miami se loučí ve třetím kole.

40-15
    Eso! Dva mečboly pro Kirsten Flipkensovou.

5:1
    Kirsten Flipkensová zřejmě udělala ten nejdůležitější krok a ujímá se velmi slibného vedení. Teď už by české hráčce pomohl jen zázrak.

40-0
    Pozor! Belgická tenistka má tři brejky.

2:0
    Bohužel druhá hra končí velmi nešťastně. Kvitová podruhé zkazila své podání.

40-30
    První brejk Petra zdárně smazala.

40-15
    Flipkensová má dva brejkboly. To nevypadá dobře pro českého diváka.

Utkání bylo přerušeno. Zatím neznáme důvod proč duel české hráčky nepokračuje.

4:6
    Druhá sada trvala jednačtyřicet minut a patří české hráčce. Ta se oklepala z počátečního debaklu a snad nepříznivý vývoj utkání otočí ve svůj prospěch.

30-40
    Petra Kvitová má setbol a může srovnat stav setů.

2:3
    Výborně! Petra Kvitová bere své soupeřce podání a poprvé v utkání se ujímá vedení.

15-40
    Kvitová si počkala na druhé podání a má dva brejkboly.

6:0
    Věřte nebo ne, Petra Kvitová neuhrála v prvním setu ani gem a její belgická soupeřka zatím na kurtu jasně vládne.

A-40
    Setbol pro Flipkensovou.

4:0
    Začátek zápasu nezastihl českou hráčku zrovna v optimální formě. Vypadá to, že o osudu první sady je rozhodnuto.

40-15
    Rodačka z Bílovce opět chybuje a nabízí Belgičance dva brejkboly.

30-40
    První brejkbol také pro českou tenisovou jedničku.

2:0
    Belgičanka dokázala hned svůj brejk využít a utíká Petře Kvitové o dvě hry.

40-30
    Třicátá nasazená hráčka turnaje má svůj první brejkbol utkání.

Zápas mezi Petrou Kvitovou a Kirsten Flipkensovou podle časového harmonogramu určitě nezačne (18:30). Utkání české tenistky se zpozdí nejméně o dvě hodiny.