Chodov – Bonusia Ostrava 10:5 (kon.) | Tatran – Future 8:7 (po pr.) | Vítkovice – Bulldogs 12:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Otrokovice 5:6 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
8:7 (3:1, 3:2, 1:4 – 1:0)
x3m team SSK Future
cz Sobota 09.03.2013, 18:30 • Tatran Střešovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Střely celkem (na bránu):

35 – 18

Střely v prodloužení (na bránu):

1 – 0

(20:49:56)

Nejlepší hráči:

Johan Von der Pahlen (Tatran) a Tadeáš Chroust (Future)

65:00

61:58
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Parádní kombinace tatranských hráčů a dokonané dílo MARKEM VÁVROU! Ten posílá Tatran Střešovice do vedení 1:0 v sérii gólem do odkryté brány. Asistence: Jan Natov.

60:01

60:00

59:02
    Future právě vstřelilo branku!
    Srovnání přinesl TADEÁŠ CHROUST! Asistence: David Ryneš.

59:00
    Poslední minuta utkání je již v plném proudu, Tatran je v plném počtu.

58:41
    Oddechový čas pro hosty.

57:00
    Poslední tři minuty utkání jsou již v plném proudu a Future do nich vstoupí s přesilovou hrou. Za opakované přestupky byl totiž vyloučen Milan Fridrich, na dvě minuty.

Dnešní utkání sleduje 198 diváků.

48:02
    Na trestnou lavic míří Aleš Hlavička. Konkrétně za hrubost, na dvě minuty. Přesilovka pro Future.

46:55
    A další rychlý gól hostů! Znovu se prosadili i asistovali stejní hráči. Střelcem je MICHAL STRACHOTA. Asistence: Tadeáš Chroust.

45:31
    Bleskurychlá odpověď! S tou přišel MICHAL STRACHOTA. Asistence: Tadeáš Chroust.

45:15
    Tatran odskočil od soupeře po gólu JOHANA VON DER PAHLENA. Asistence: Milan Fridrich.

42:54
    Naději ještě vykřesal MICHAL VRTIŠKA poté, co snížil na rozdíl dvou branek. Asistence: Tadeáš Chroust.

42:24
    Nemile se provinil Ondřej Riebauer a již kráčí na trestnou lavici. Konkrétně na dvě minuty za sekání.

40:01

Střely ve druhé třetině (na bránu): 12 – 7

40:00

Góly a asistencie: 8. Fridrich (Kafka), 15. Richter (Vávra), 20. Vávra T. (Richter), 33. Riebauer (Klimeš), 33. Vávra M. (Natov), 38. Von der Pahlen (Ondrušek), 46. Von der Pahlen (Fridrich), 62. Vávra M. (Natov) – 18. Chroust Tomáš (Strachota), 22. Vrtiška (Vaculík), 37. Chroust Tadeáš (Řehoř), 43. Vrtiška (Chroust Tadeáš), 46. Strachota (Chroust Tadeáš), 47. Strachota (Chroust Tadeáš), 60. Chroust Tadeáš (Ryneš)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Zich) – Podhráský, Heřmanský, Von der Pahlen, Deutsch, Klimeš, Hartman, Fořt, Vávra, Richter, Hlavička, Riebauer, Kolísko, Ondrušek, Fridrich, Natov
    x3m team SSK Future: Novotný (Lupoměch) – Zezulka, Kadoch, Gruber, Chroust Tomáš, Chroust Tadeáš, Ryneš, Řehoř, Chaloupka, Žďárský, Vaculík, Ryneš, Rebro, Vojtíšek, Vrtiška, Řeháček, Strachota

Rozhodca: Jakub Furmánek – Vlastimil Šolc