Mladá Boleslav – Otrokovice 6:5 (po pr.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:5 (1:1, 4:2, 0:2 - 1:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Streda 06.03.2013, 17:30 • MSH Mladá Boleslav, Mladá Boleslav • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

BILLY BOY Mladá Boleslav se po 1075 dnech konečně dočkal a ovládl utkání play-off AutoCont extraligy! V prvním utkání čtvrtfinálové série proti Panthers Otrokovice nejprve dovolil soupeři v poslední minutě vyrovnat, aby pak díky Jaromíru Eklovi po dvaadvaceti vteřinách prodloužení rozhodl utkání. Z MSH v Mladé Boleslavi to je vše, program na Onlajnech ale rozhodně ještě nekončí. (19:44:40)

65:00

60:22
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JAROMÍR EKL si vzal balonek u mantinelu a propálil Michajloviče. Asistence: Josef Pluhař.

60:01

Otrokovice vstoupily do třetí třetiny rychlým gólem Valčíka. Následoval agresivní a vyrovnaný florbal, který nakonec do desetiminutového prodloužení poslal v poslední minutě třetí třetiny Koňařík.

60:00

59:18
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Hostům to nakonec vyšlo. Bauer dlouho čekal střelu, když ale Spáčil přes celou útočnou polovinu našel MARTINA KOŇAŘÍKA, byl u své levé tyče pozdě a je tak opět srovnáno. Asistence: Jaroslav Spáčil.

59:16
    Michajlovič na střídačce!

58:46
    Pomalá rozehrávka Otrokovic a Petřík trefil jen Fojty.

58:43
    Vaněk jako lev bojoval na velkém brankovišti, nakonec byl faulován.

58:29
    Ťopkova rána z poloviny hřiště k Bauerovi neprošla.

58:16
    Novotný si v menším výskoku zpracoval balonek, pak jej podržel a nakonec z otočky trefil pravou tyč!

58:08
    Oddechový čas pro hosty.

58:08
    Otrokovice tlačí na pilu, Nagy ale od půlící čáry přestřelil branku.

57:23
    P. Bouška předvedl skvělý individuální průnik, po němž přihrál Fojtovi. Nejlepší střelec ligy má ale dnes vychýlená mířidla.

Dnešní utkání sleduje 558 diváků.

57:07
    J. Bouška ustál souboj u mantinelu a pak vypálil velmi nepřesně.

56:36
    Spáčil dostal takřka ideální přihrávku, všiml si odkrytého prostoru od Bauera, jenomže naprosto selhal při zakončení!

56:32
    Koňařík faulován kousek od brankoviště. Zajímavá příležitost pro Otrokovice, které se v posledních chvílích příliš do zakončení nedostávaly.

55:01
    P. Bouška si ve středu pole pohledně zpracoval balonek, z otočky jej ale poslal hodně vedle Michajlovičovy branky.

Daniel Polách

Góly a asistencie: 11. Uglanov (P. Bouška), 26. Novotný (Fojta), 30. Pluhař (Ekl), 32. Pluhař (Ekl), 40. Ekl (Novotný), 61. Ekl (Pluhař) - 16. Sovják (Vaněk), 22. Uhrinovský (Petřík), 27. Uhrinovský (Janča), 41. Valčík (Koňařík), 60. Koňařík (Spáčil)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Koráb); Uglanov, Novák, P. Bouška, Novotný, Ekl, Salát, Kotrbatý, Štěpánek, J. Bouška, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Černý, Hněvkovský, Fojta, Studený
    PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina); Sovják, Vaněk, Valčík, Koňařík, Ťopek, Matějka, Stavjaník, Večeřa, Uhrinovský, Ďopan, Hrdina, Janča, Nagy, Krkoška, Spáčil, Petřík, Hradil, Kohout

Rozhodca: Kulhánek, Michálek