Jaroslavľ – Čerepovec 1:2 (kon.) | Petrohrad – A. Mytišči 1:0 (po pr.) | CSKA Moskva – Lev 3:2 (po pr.)
D. Moskva – HC Slovan 5:1 (kon.)
SKA Petrohrad
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Atlant Mytišči
cz Streda 20.02.2013, 16:30 • Ice Palace, Petrohrad • Play-off KHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se na Vás u dalších našich přenosů. (19:16:18)

Hvězdami zápasu jsou domácí Patrik Thoresen, který dnešní duel rozhodl a hostující brankář Stanislav Galimov, který dnes držel svůj tým nad vodou.

Petrohrad dokázal vyhrát dnešní utkání, kde svého soupeře výrazně přestřílel 37:16. Mytišči ale předvedlo také velmi dobrý výkon, když ve třetí třetí třetině bylo i možná lepším týmem, ale branku vstřelit nedokázalo a tak se vedení v sérii ujímá domácí Petrohrad, který dnes vyhrál 1:0 v prodloužení.

63:42
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Domácí využívají nabídnutou přesilovou hru a připisují si první vítězství v této sérii! Když od pravého mantinelu našel Petr Průcha před brankou volného PATRIKA THORESENA, který si pohrál s Galimovem a poslal mu puk po bekhendové kličce mezi betony, čímž vstřelil jedinou a rozhodující branku v dnešním utkání. Asistence: Petr Průcha.

63:09
    Hosté budou hrát ve čtyřech, když Jašin zlomil hůl a nezahodil jí a dostává za tento prohřešek 2 minuty.

62:10
    Na druhé straně se snažil něco vymyslet Michnov, ale jeho přihrávka přes brankoviště svého adresáta nenašla.

61:26
    Varnakov se snažil překvapit Galimova střelou na bližší tyč, ale hostující brankář se štěstím zasáhl.

60:30
    Prodloužení se začalo opatrně, když se ani jeden z týmů nepouští do útoku.

60:01

Dnešní utkání sleduje 12200 diváků.

Střely na branku ve třetí třetině:

SKA Petrohrad - 8 (35)

Atlant Mytišči - 11 (16).

Ani třetí třetina nám branku nepřinesla, i když velkou šanci měl na konci zápasu Ševčenko, který mohl zakončovat do prázdné branky po chybě Ježova, ale nakonec zamířil vedle. Zápas nám tedy bude muset rozhodnout prodloužení, které se v hraje do té doby, než padne branka. Prodloužení nám začne přibližně v 18:55.

60:00

59:30
    Mytišči se snaží držet puk na svých hokejkách a co nejdále od své branky.

58:45
    Ježov si vyjel daleko z branky na rozehrávku a rozehrál přímo na hostujícího Ševčenka, který se nabídnuté příležitosti zalekl a prázdnou branku netrefil.

58:17
    Mytišči bylo nyní pod tlakem a tak raději odpálilo puk na zakázaný uvolnění.

57:30
    Na útočný výlet se vydal Pěrvyšin, který jej zakončil střelou, kterou Galimov dokázal vyrazit do rohu.

56:40
    Průcha hledal z rohu útočného pásma před brankou Martenssona, který puk nedokázal zasáhnout.

55:48
    Domácí začínají střílet z každé pozice. Galimov ale zatím odolává a drží svůj celek ve hře o vítězství.