Vienna – Znojmo 2:5 (kon.)
Vienna Capitals
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Streda 20.02.2013, 19:15 • Albert Schütz Eishalle • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (21:17:06)

59:02
    Orli právě vstřelili branku!
    A FRANTIŠEK NAHODIL zřejmě rohoduje o vítězi utkání trefou do prázdné branky. Bez asistence.

57:47
    Domácí hrají bez gólmana!

56:02
    I toto oslabení Vídeň přežila bez úhony.

54:02
    Domácí ale v pěti dlouho nepobudou. Vyloučen Forstner (VIE) - dvě minuty za hákování.

53:10
    Vídeň oslabení přečkala.

51:10
    I Znojmo si zahraje přesilovku, vyloučen Nador (VIE) - dvě minuty za napadení.

42:05
    Znojmo opět odskakuje na dvě branky! Tentokrát je střelcem LUKÁŠ NOVÁČEK. Asistence: Robert Cerovečki a Marek Špaček.

40:01

Druhá perioda byla gólově vyrovnaná, vedení však stále spočívá na straně Orlů.

40:00

39:37
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Domácí se ale nevzdávají. STEFAN NADOR opět snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Patrick Kala a Nicholas Hollendonner.

38:12
    Orli navíc přijdou o dalšího hráče, vyloučen Nováček (ZNO) - dvě minuty za hákování.

37:48
    Na ledě se začíná přiostřovat. Shodně vyloučeni Koňařík (ZNO) a Ilic (VIE) - dvě minuty za hrubost.

37:28
    A Znojmo přesilovku využívá! MICHAEL SCHEJBAL vrací Orlům dvoubrankové vedení. Bez asistence.

36:10
    Druhé dějství přeci jen nebude bez poskvrny. Vyloučen Ilic (VIE) - dvě minuty za hákování.

20:01

Začátek zápasu zvládli lépe znojemští mladíci, kteří však do druhé dvacetiminutovky disponují pouze jednobodovým náskokem.

20:00

14:39
    I domácí se dočkali. STEFAN NADOR snižuje rozdíl na pouhou branku. Asistence: Nicholas Hollendonner.

Vojta Pojer

Góly a asistencie: 15. Nador (Hollendonner), 40. Nador (Kala, Hollendonner) - 2. Hobza (Nahodil), 6. Cerovečki (Nováček), 38. Schejbal, 43. Nováček (Cerovečki, Špaček), 60. Nahodil

Vienna Capitals: Kickert (Yrttimaa) - Pospíšil, Kala, Marchhart, Forstner, Pohn, Mayer - Hollendonner, Nador, Znenahlik - Ilic, Gsandtner, Gigler - Perktold, Kaschnigg, Kafka.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Dočekal) - Theimer, Bukáček, Cerinski, Hobza, Odehnal, Koňařík, Hloupý - Fusek, Kastner, Horák - Schejbal, Nahodil, Pelikán - Špaček, Nováček, Cerovečki - Kacetl, Vald, Holub.