Buffalo – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 1:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:1 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 4:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 1:2 (kon.) | Nashville – Detroit 4:3 (po pr.)
Chicago – Vancouver 4:3 (po s.n.) | Edmonton – LA Kings 1:3 (kon.)
Nashville Predators
4:3 (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)
Detroit Red Wings
cz Streda 20.02.2013, 02:00NHL

Divoký zápas rozhodli domácí až v prodloužení, kde o zisku druhého bodu rozhodl Weber. Vyrovnané utkání tak hostům dalo alespoň jeden bod za remízu po šedesáti minutách. (04:41:36)

60:44
    Nashville právě vstřelil branku!

SHEA WEBER rozhoduje v prodloužení! Asistence: Colin Wilson, Sergei Kostitsyn.

60:01

Divokou třetí třetinu vyhráli hosté 2:1 a jde se tak do prodloužení.

60:00

53:29
    Detroit právě vstřelil branku!

Je znovu srovnáno, postaral se o to nezdolný matador PAVEL DATSYUK! Bez asistence.

52:54

ROMAN JOSI zvyšuje opět ve prospěch domácích! Bez asistence.

51:33

JORDAN TOOTOO srovnává! Asistence: Henrik Zetterberg, Jakub Kindl.

43:35
    Spalling vyloučen za držení.

40:01

Ve druhé třetině branka nepadla, domácí drží jednobrankový náskok. Budou úspěšní?

40:00

36:26
    Brunner vyloučen za podražení.

30:42
    Filppula vyloučen za držení.

20:01

Predators zatím vedou 2:1, trefili se Smith, Bourque a za hosty Cleary. Hosté budou muset přidat, především v defenzivě.

20:00

15:48
    Kindl vyloučen již potřetí v první třetině, tentokrát za sekání.

15:01

DANIEL CLEARY snižuje! Asistence: Pavel Datsyuk.

Jiří Liebreich

Góly a asistencie: 6. Smith (Wilson, Weber), 11. Bourque, 53. Josi, 61. Weber (Wilson, Kostitsyn) - 16. Cleary (Datsyuk), 52. Tootoo (Zetterberg, Kindl), 54. Datsyuk

Nashville Predators: Rinne - Weber, Josi, Klein, Blum, Ellis, Hannan - Kostitsyn, Fisher, Bourque - Erat, Legwand, Wilson - Smith, Spaling, Halischuk - Clune, Gaustad, Hornqvist.
    Detroit Red Wings: Howard - Lashoff, Kronwall, White, Ericsson, Kindl, Quincey - Brunner, Zetterberg, Cleary - Samuelsson, Datsyuk, Filppula - Andersson, Abdelkader, Tatar - Tootoo, Emmerton, Miller.