Nice – Rennes 1:0 (kon.) | Valenciennes – Paríž 0:4 (kon.) | Lille – Toulouse 2:0 (kon.)
Lille OSC
2:0 (0:0)
Toulouse FC
cz Utorok 11.12.2012, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille (kap. 50 240) • Ligue 1 Uber Eats

Máme za sebou duel mezi Lille a Toulouse. Domácí dokázali ve druhém poločase přidat na obrátkách a vsítili dvě rozhodující branky. Toulouse se dnes ve hře dopředu hodně trápilo a na zásahy OSC nedokázalo odpovědět. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek večera. (22:54:18)

90+2
    Poslední minuty se odehrávají převážně ve středu hrací plochy. Hráči v červených dresech drží míč a nikam nespěchají.

90
    Budou se hrát ještě tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Zápas už se dohrává spíše z povinnosti. Oba celky již tuší, že utkání je už dávno rozhodnuté.

88
    Bílé dresy se snaží ještě něco vymyslet. Domácí si ale žádné komplikace připustit nechtějí a do posledních minut zodpovědně brání.

87
    Třetí branka znovu visela ve vzduchu. Mendes uháněl sám na Ahamada. Jeho kličku však hostující brankář přečetl a balon poslal do bezpečí.

86
    Lille mohlo přidat i třetí branku. Zahrávalo totiž přímý volný kop hned za hranicí šestnáctky. Střílející Chedjou však branku minul.

85
    Domácí OSC střídá naposledy. NA poslední minuty se do hry podívá Mendes, který nahradí Rouxe.

84
    O třech bodech již není pochyb. Toulouse dnes s největší pravděpodobností vyjde bodově a možná i střelecky na prázdno.

83
    Lille právě vstřelilo branku!
    Tak to byla fotbalová lahůdka. Nádherná branka v podání DIMITRI PAYETA, který se na hranici vápna hezky uvolnil a krásnou střelou do šibenice nedal hostujícímu brankáři vůbec žádnou šanci - 2:0.

82
    Fotbalisté Lille se snaží dohrát utkání daleko od své branky a pokud to soupeř dovolí tak s balonem na svých kopačkách.

81
    Domácí už nikam zřejmě spěchat nebudou. Nákop Mavuba toho byl řádným příkladem.

80
    Máme před sebou poslední desetiminutovku, která rozhodně o osudu dnešního utkání. Blíže ke třem bodům má zatím domácí OSC.

78
    Lille střídá podruhé. Rodelin zaujme post Kaloua.

76
    Další žlutou kartu vidí domácí Roux, který fauloval hostujícího gólmana.

74
    Druhé hostující střídání. Ze hřiště odešel Braaten a místo něj se objevil na zeleném pažitu Regattin.

76
    Iniciativu teď převzali hráči v červených dresech. Ti nikam nespěchají a kombinují na vlastní polovině.

75
    Toulouse nedokáže vymyslet nějakou kloudnou útočnou akci. Všechny snahy hostů zatím končí hodně daleko od branky Elana.