Sampdoria – Udinese 0:2 (kon.) | Bologna – Lazio 0:0 (kon.)
Sampdoria Janov
0:2 (0:2)
Udinese Calcio
cz Pondelok 10.12.2012, 19:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A

90+2
    Hostující trenér si nechal v záloze jedno střídání a to využil právě teď. Odešel výtečně hrající Di Natale, místo kterého si na pár minut zahraje Ranegie.

76
    Poslední střídání domácích. Odejde Gaetano Berardi a místo něj si zahraje Paolo Castellini.

74
    Druhé střídání i na straně Udinese. Hřiště opouští Pasquale a na jeho místo se vydal Armero.

66
    Poprvé střídají i hosté, utkání končí pro Pinziho, místo kterého si zahraje Lazzari.

53
    Druhé střídání na domácí straně, hřiště opustil Daniele Gastaldello, místo něj se na hřiště podívá Marcelo Estigarribia.

46
    V poločasové přestávce došlo k jedné změně u domácího celku, když odešel Enzo Maresca a místo něj přišel Nicola Pozzi.