Sampdoria – Udinese 0:2 (kon.) | Bologna – Lazio 0:0 (kon.)
Bologna FC
0:0 (0:0)
Lazio Rím
cz Pondelok 10.12.2012, 21:00 • Stadio Renato Dall’Ara, Bologna • Talianska Seria A

Ve druhém poločase byli jednoznačně lepší hráči domácí Bologni, ale trestuhodně své střelecké příležitosti zahazovaly jednu za druhou. Těsně před koncem zápasu se nechal vykartoval hostující útočník Kozák a přišli perné minuty pro hráče Lazia, kteří s vypětím všech sil výslednou remízu 0:0 ubránili. Děkujeme za pozornost!

90+5
    Hostující Klose si pomáhá v útoku nedovoleným zákrokem.

90+4
    Z něj však hráči Lazia nic nevytěžili.

90+3
    Hosté vybojovali rohový kop a sbírají cenné vteřiny.

90+3
    Přichází poslední střídání dnešního zápasu. Kulhající Stefano Mauri opouští fotbalovou scénu a na závěrečné minuty přichází Ogenyi Eddy Onazi.

90+2
    Klose vyzkoušel pozornost domácího brankáře z uctivé vzdálenosti.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Ten však hostující obrana s problémy odvrací.

90
    Na druhé straně se však musel pořádně natahovat hostující brankář Bizzarri po střele právě střídajícího Pasquata. Domácí budou zahrávat rohový kop.

89
    Který ovšem skvěle chytá ze vzduchu domácí brankář Agliardi.

89
    Ale hosté vybojovali rohový kop.

88
    Ze hry odchází defenzivní záložník Rene Krhin a do ofenzívy přichází Christian Pasquato.

86
    Český talentovaný útočník se vykartoval na Morleovi. Velmi ostře ho poslal skluzem k zemi a vidí prvně druhou žlutou a následně červenou kartu. Hosté budou dohrávat zápas o deseti!

86
    Centrovaný míč však těsně před Klosem odhlavičkoval do bezpečí Antonsson.

86
    Ale hosté podnikají rychlý útok po levém křídle.

85
    Přichází chybná přihrávka na Cavandu, který na dlouhý centr nedosáhl.

84
    Lazio uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině.

83
    A další rána z kopačky Guarenteho, ale postrádala větší přesnost.

81
    Nyní se opět domácí Gilardino pokusil ohrozit branku soupeře, ale vynikajícím zákrokem se zaskvěl hostující brankář Bizzarri, který těsně vyrazil jeho ránu.