Sampdoria – Udinese 0:2 (kon.) | Bologna – Lazio 0:0 (kon.)
Sampdoria Janov
0:2 (0:2)
Udinese Calcio
cz Pondelok 10.12.2012, 19:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A

Utkání bylo právě ukončeno a všechny tři body dnes získali hosté, kteří o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Ve druhé půli měla Sampdorie převahu, ale nedokázala vyzrát na výbornou obranu Udinese a když připočteme neproměněnou penaltu v 64. minutě, tak je o výsledku jasno.

S informací, že Sampdorie prohrála na domácím hřišti s Udinese 0:2 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (20:51:52)

90+3
    Již se hraje poslední minuta nastavení a míč mají na kopačkách hosté.

90+2
    Brkič se pořádně proletěl vzduchem, ale nakonec proti střele Obianga zasahovat nemusel, ta letěla těsně mimo.

90+2
    Hostující trenér si nechal v záloze jedno střídání a to využil právě teď. Odešel výtečně hrající Di Natale, místo kterého si na pár minut zahraje Ranegie.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě 3 minuty nad rámem devadesáti minut.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby zahrávali domácí přímý volný kop. Centrovaný míč do pokutového území však nenašel nikoho z domácích fotbalistů a tak se Udinese opět ubránilo.

89
    Všichni hráči až na domácího brankáře jsou již na útočné polovině a snaží se vybojovat alespoň jiskřičku naděje pro domácí.

87
    Postupný útok zakončen velmi nepřesnou střelou Estigarribia.

85
    Sampdoria se stále snaží udělat něco s výsledkem, ale čas hraje proti domácím a navíc obrana Udinese pracuje výborně.

82
    Obiang se opřel do míče, ale jeho dalekonosný pokus letěl vysoko nad.

81
    Di Natale se dostal do situace, kdy nebyl v pohybu a stál proti dvěma soupeřům, ale i v této pozici se dokázala útočník Udinese uvolnit a velmi nebezpečnou střelou protáhnout Romera. Ten předvedl perfektní robinzonádu a míč vyrazil.

78
    Domácí se dožadovali další penalty po zákroku na Icardiho, ale hlavní rozhodčí dal Icardimu jasně najevo, aby rychle vstal ze zeleného pažitu.

78
    Po delší odmlce se míče dotkl i domácí brankář Romero, který musel stáhnout ze vzduchu plachtítí centr.

76
    Poslední střídání domácích. Odejde Gaetano Berardi a místo něj si zahraje Paolo Castellini.

75
    Rozhodčí musel před rozehráním rohového kopu uklidňovat vášně v pokutovém území, podařilo se mu to a následný roh skončil na prvním bránícím hráči, který míč odvrátil do bezpečí.

74
    Druhé střídání i na straně Udinese. Hřiště opouští Pasquale a na jeho místo se vydal Armero.

73
    Domácí v posledních minutách aktivnější, ale stále nemohou nalézt recept na pozornou obranu Udinese.

71
    Zajímavý centr přiletěl do pokutového území hostí po rohovém kopu a našel hlavičku jednoho z domácích hráčů, ten však zamířil nad.