Šumperk – Hr. Králové 6:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:4 (kon.)
Most – Kadaň 0:4 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:3 (kon.) | Písek – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Dukla Jihlava
cz Sobota 10.11.2012, 17:00 • Kotlina • 1. liga (ČR)

53:10
    Martin Jícha (JIH) a Lukáš Endál (HBR) se poprali po přerušení hry před jihlavskou brankou. Oba dostávají 2 minuty za hrubost.

52:25
    Havlíčkobrodská přesilovka neměla dlouhého trvání. Na trestnou lavici je vykázán Ladislav Rytnauer (JIH) za sekání.

51:46
    Tak teď mají domácí možnost snížit své velké manko. Na lavici hanby musí chtě nechtě usednout Adam Zeman (JIH) za nedovolené bránění.

46:54
    Další komplikace pro havlíčkobrodské barvy, na 2 minuty je vyloučen Jonáš Fiedler (HBR) za sekání.

36:07
    Po přetlačované před bránou Jihlavy, jež byla hodně nepřehledná, kotouč skončil v náruči Filipa Novotného. Následně se strhla velká bitka. Na trestnou lavici po ní míří Tomáš Ficenc (JIH) za hrubost, Jan Semorád (HBR) za sekání a Ondřej Stehlík (HBR) za hrubost.

34:59
    Ondřej Malec (JIH) se řítil ze strany sám na brankáře Suchana a vypálil, jenže gólman Suchan si pohlídal prostor u bližší tyčky. Po odpískání útočník Jihlavy do brankáře domácích sekl a dostal 2 minuty.

28:15
    Přesilovka 4 na 3 pro Rebely. Za podražení si posedí dvě minuty Václav Jaroš (JIH). Oddechový čas si berou domácí.

27:08
    Daniel Hodek se tlačil podél mantinelu do Suchanovy blízkosti, ale byl zastaven za hranicí pravidel. Jan Soldán (HBR) zatáhl za záchrannou brzdu v podobě vysoké hole.

26:56
    Tomáš Ficenc (JIH) - 2 minuty - faul loktem.

22:52
    Václav Meidl nabil svým pasem na modrou čáru Radimu Ostrčilovi, jehož rána byla hodně nebezpečná. Naštěstí pro gólmana Novotného šla ve výšce jeho betonů, takže ji mohl poměrně lehko vyrazit!

21:11
    Přerušuje se po souboji v rohu pásma. Na trestnou lavici nakonec míří Michal Jeslínek (JIH) za držení protihráče.

17:06
    Poměrně zbytečný a hodně okatý faul Lukáše Endála (HBR), který si posedí 2 minuty za hokejovým katrem.

15:02
    Do šance se probíjel za beky Radek Hubáček a byl poslán k zemi Janem Pavlíkem (HBR), kterého čekají 2 minuty za hákování.

14:10
    Teď mají domácí hráči skvělou šanci snížit na nejtěsnější náskok. Na trestnou lavici vykazuje rozhodčí za hákování Marka Prokše (JIH).

10:49
    Josef Kolda (JIH) si v rohu jihlavského pásma pomohl proti protihráčům za hranicí pravidel. Vyfasoval dvouminutový trest z podražení.

08:15
    Ondřej Stehlík (HBR) - 2 minuty vysoká hůl. Dukla bude hrát přesilovou hru.

05:42
    Havlíčkův Brod si znovu pomohl za hranicí pravidel. Na lavici hanby usedá Ondřej Stehlík (HBR) za podražení.

02:46
    Jan Semorád (HBR) - 2 minuty - sekání.

00:30
    Matič Podlipnik (JIH) je prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu. Rebely čeká přesilovka. Mladý Slovinec si posedí za hákování.

Ladislav Vácha

Góly a asistencie: 41. Endál (Semorád, Vondráček) - 8. Kolafa (Ficenc, Filip), 9. Ficenc (Čachotský, Kolafa), 38. Drtina (Filip, Čachotský), 43. Krupka (Kolafa)

BK Havlíčkův Brod: Suchan (Opršal) - Pavlík, Protivný, Soldán, Ostrčil, Morava, R. Novotný, Jelínek - Endál, Polodna, Vondráček - Rytnauer, Meidl, Ondráček - Semorád, Štěpánek, Musil - Fiedler, Knotek, Stehlík
    HC Dukla Jihlava: F. Novotný (Rittich) - Podlipnik, Ficenc, Jaroš, Kolafa, Jícha, Drtina, Malec, Kolda - Čachotský, Maliník, Hodek - Krupka, Filip, Jeslínek - Polcar, Hubáček, Zeman - Prokš, Pometlo, Pekárek

Rozhodca: Jan Hribik, Petr Humpolíček - Ladislav Lučan, Tomáš Svoboda