Bardejov – Michalovce 1:0 (kon.) | Šaľa – Dubnica 1:3 (kon.) | L. Mikuláš – Ružiná 1:1 (kon.)
Šamorín – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Podbrezová – Senec 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – R. Sobota 3:2 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (0:0)
FK Baník Ružiná
Sobota 03.11.2012, 13:30 • FŠ Okoličé • MONACObet liga

90+1
    Ružiná dala gól! Hostia si zaslúžia pochvalu, po inkasovanom góle a obdržanej červenej karty z 53. minúty sa im podarilo v samom závere po skrumáži v 16-tke vyrovnať zásluhou MÁŔIA KURÁKA.

88
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci hráči sa dočkali, po dlhšom tlaku, držaní lopty sa lopta ocitla pred malým vápnom hostí, prvý pokus RICHARDA ŠUPEJA bol zablokovaný, následná strela však obtrela tyč, následne natiahla sieť za Michálikom.

80
    ŠANCA ZA ŠANCOU! Liptovský Mikuláš sa po centri z pravej strany dostal do zakončenia, konkrétne Labun vystrelil kolenom, ale brankár hostí Michalík vytiahol perfektný reflexný zákrok, ktorým podržal svoj tím, nasleduje roh.

78
    Ďalšia obrovská šanca, odrazená lopta po strele spoza 16-tky sa dostala k Labunovi, ktorý z päťky bránený obrancom poslal loptu tesne vedľa ľavej tyče, pokračujeme za stavu 0:0.

75
    Posledné striedanie v tíme domácich, Ján Karaffa stiahol Pastvu, na ihrisko poslal Popika.

70
    Domáci opäť pri lopte, Fuják poslal loptu z kraja ihriska pred 16-tku, lopta sa však po pár sekundách dostala k Malecovi, ktorý krížnou strelou nechal vyniknúť Michalíka, ktorý v páde vyrazil loptu pred seba nohami.

69
    Mikulášski hráči si počas toho ako hrajú o jedného hráča naviac vyprodukovali koncom 68. minúty šancu ako bič! Pokus spoza 16-tky z kopačky Fujáka skončil tesne vedľa pravej tyče.

68
    Hostia opäť striedajú, ihrisko opúšťa Kamendy, nastupuje Strelka.

63
    Obrovská šanca pre domácich, striedajúci Morong, ktorý nastúpil pred pár sekundami potiahol loptu po pravej strane, z kraja 16-tky vyslal center na biely bod odkiaľ hlavou zakončil Malec, jeho pokus stiahol k sebe perfektným zákrokom Michálik.

62
    Striedanie v tíme domácich, ihrisko opúšťa Balluch, nastupuje Morong.

60
    Striedanie v tíme hostí, ihrisko opúšťa Marko, nastupuje Krško.

53
    Veľmi hlúpa červená karta pre Baník, Teixeira dostal žltú kartu v prvom polčase a teraz po odpískaní odkopol loptu za čo mu hlavný rozhodca Matúš udelil druhú žltú, z čoho plynie červená karta!

53
    Žltá karta v domácom tíme, dostávajú útočník Malec.

53
    Striedanie v mužstve domácich, ihrisko opúšťa Mizerák, nastupuje Fuják.

51
    Nepríjemný center z ľavej strany Urbánek vyslal center pred Šavolovu bránu, v páde sa snažil do odkrytej časti brány zasunúť loptu Kurák, chýbali mu však centimetre.

46
    Po polčasovej prestávke prišlo striedanie, ihrisko opúšťa Ometák, nastupuje Hladík.

45
    V poslednej minúte prvého polčasu dostáva žltú kartu Teixeira.

43
    Žltá karta aj na domácej strane, faul Lišivku pred 16-tkou ohodnotil hlavný rozhodca Matúš žltou kartou.

40
    Žltá karta pre Ometáka, faul na Labuna, ktorý sa vo veľkých bolestiach zvalil na zem.

38
    Prvá žltá karta v dnešnom stretnutí, dostávajú hráč hostí Kurák za faul na vlastnej polovici.

21
    Domáci zahrávali roh z pravej strany, nízky center Mizeráka obrana hostí odvrátila, z druhého centra Ballucha sa lopta dostala na hlavu Labuna, ktorý mieril tesne nad brvno.

13
    Prvý vážny strelecký pokus, hostia zahrávali štandardnú situáciu z polovice ihriska, centrovaná lopta skončila na hlavne Balaška, ktorý unikol Mizerákovi a hlavou poslal loptu nad brvno.