B. Bystrica – Trenčín 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Trnava 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Slovan Bratislava 2:3 (kon.)
Ružomberok – Žilina 0:1 (kon.) | Nitra – Senica 1:0 (kon.) | Košice – Prešov 0:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:3 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 12.05.2012, 17:30 • Mestský štadión v Dunajskej Strede. • Niké liga

90+
    Za nešportové správanie videl Copa ŽK (19:21:31)

90+
    Hrá sa už v nadstavenom čase, hlavný rozhodca pridáva jednu minútu.

89
    Blíži sa úplný záver dnešného duelu, v ktorom sme v druhom polčase videli až päť gólov a to sa na našich štdiónoch nenosí.

88
    Halenár a Jánošík si vymenili lopty od Jánošika smeruje lopta k rohovej zástavke, kde zbiera cenné sekundy Smetana ale aj Jánošík.

86
    Slovan drží loptu na svojich kopačkách hru má pod kontrolou a len veľmi ťažko bude štyri minúty pred koncom otáčať výsledok vo svoj prospech.

84
    Halenár v strede hracej plochy posiela loptu Milinkovičovi, ktorý je faulovaný Marcinom a ten vidí Žlté napomenutie.

82
    Grendel zahrával rohový kop ktorý skončil v rukaviciach domáceho brankára.

77
    Po tom čo Slovan otočil výsledok sa v Dunajskej Strede hrá medzi šestnástkový futbal, pripomeniem že v neprijemnom počasí.

72
    Loptu na biely bod si postavil a všetkú zodpovednosť prevzal na seba Juraj Halenár, ktorý v dnešnom dueli dal už dva góly a nemýlil sa ani pri pokutovom kope. Svojím tretím gólom v stretnutí otáča výsledok v prospech Slovana.

71
    Grendel faulovaný v pokutovom území Adiabom Bondoom, rozhodca piska pokutový kop.

70
    Meszárosove centre z pravej strany ktorými zásobuje hosťujúce mužstvo sú priliš prudké a ťažko spracovateľné, tentoktát nechýbalo veľa a Slovan mohol viesť.

68
    Milinkovič sa chcel presadiť individuálne, takmer sa mu to podarilo z ľavej strany trafil iba bočnú sieť Kučerovej brány.

64
    Slovan vyrovnáva stav stretnutia. Nádherný, skotočne nádherný gól dal Juraj Halenár, ktorý hlavou nedal šancu domácemu brankárovi, ktorý bol odkázaný iba do role štatistu.