L. Mikuláš – R. Sobota 0:1 (kon.) | Dolný Kubín – Myjava 2:2 (kon.) | Senec – Petržalka 1:0 (kon.)
Moldava – Dubnica 1:1 (kon.) | Michalovce – Podbrezová 0:0 (kon.)
ŠK SFM Senec
1:0 (1:0)
FC Petržalka
Sobota 12.05.2012, 17:30 • NTC SFZ Senec • MONACObet liga

Rozhodca následne zápas ukončil. V nie moc prívetivom počasí na futbal si domáci vybojovali gólom Belkovicsa víťazstvo 1:0 Ďakujem za pozornosť. Dovidenia. (19:18:18)

Žltú kartu dostal Klenovský za to,ze sa posunul o dobré metre pri vhadzovaní autu.

90+1
    Senčania pri lopte. Myslím, že tu sa už nič neudeje.

90
    Rozhodca nastavuje 2. minúty.

89
    Posledné minúty nám veľa futbalovej krásy neponúkajú. Mužstvá sa nevedia presadiť cez pozorné obrany.

88
    Posledné striedanie aj u hostí. Odišiel Kralovič a nahradil ho Varga.

85
    Trajscik po rohu triafa iba bočnú sieť Jenčovej brány. Bol už moc z uhla tak loptu nevedel dostať za bránkovú čiaru.

83
    Žltá karta pre hráča Hanzela.

83
    Posledné striedanie domácich. Gogoláka nahradil Peňaška.

80
    Do konca zápasu máme ešte 10 minút plus nastavený čas. Petržalčania sa snažia vyrovnať ale zatiaľ stroskotávajú ich akcie na pozornej obrane domácich.

78
    Krásna strela Hečka skončila iba tesne vedľa brány Matláka.

76
    Striedanie hostí. Hraciu plochu opustil Brányik a namiesto neho prišiel Jurkovič.

75
    Prvá žltá karta v zápase. Dostal ju domáci Trajcsik.

74
    Strela Hlavatoviča skončila na brvne Jenčovej brány a následný pokus nožničkami od Mikuliča v Jenčových rukaviciach.